Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek mennyire alapvető szükséglet a szex?

Figyelt kérdés

(Talán nem a legmegfelelőbb kategória, de szeretnék viszonylag értelmes válaszokat kapni.)


Sok nőt ismerek, akik évek óta nem szexeltek, csak mondjuk havonta párszor maszturbálnak és mégis teljesnek érzik az életüket. Férfiakkal nem nagyon volt lehetőségem erről őszintén beszélni. A neten elég ijesztő véleményeket lehet olvasni egyes férfiaktól pl. hogy a férfiaknak majdnem olyan fontos a szex, mint az táplálkozás, és ezért gyakorlatilag a nemi erőszak csak ehhez a nélkülözhetetlen, minden férfinak járó dologhoz való hozzáférés, amit nem is kellene büntetni.


Nektek mennyire alapvető szükséglet a szex? Mennyire helyettesíthető maszturbálással?

Minden fentebbiekkel kapcsolatos gondolat érdekel.



2017. okt. 22. 19:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%
Nem annyira fontos, helyettesíthető maszturbálással. Számomra egy stabil párkapcsolat sokkal fontosabb, amelyben szex is van, mintsem egyedül lenni, de mondjuk gyakran szexelni ismeretlenekkel, alkalmi partnerekkel.
2017. okt. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nő vagyok, de úgy gondolom aki ezt mondta neked, egy igazi szadista pszichopata állat lehetett. Léteznek normális férfiak is. Az egy dolog hogy fontos nekik, de normális ember ezért nem bántalmaz másokat. Ne higgy neki, mert bemocskolja a normális férfiakat.
2017. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
78%
A nőknek legalább ugynannyira fontos.
2017. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
96%

Én még nem szexeltem 24 éves létemre, nekem nem lételemem. Hetente-kéthetente viszont vágyom arra, hogy maszturbáljak.


Ahhoz meg gratulálni tudok az illetőnek, hogy a nemi erőszakot engedélyezni kellene. A közhiedelemmel ellentétben a férfiakat is meg lehet erőszakolni, például viagrával el lehet érni, hogy álljon, vagy akár análisan is meg lehet erőszakolni, vagy ha nagyon durva az erőszakoló, akkor a húgycsövembe is feldughatna valamit, mert őt mondjuk ez izgatja.

2017. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

#3Nem, szerintem a nőknek sokkal kevésbé fontos. Engem az érdekel, hogy a férfiak hogyan élik ezt meg.


#4Igen a férfiakat is meg lehet erőszakolni és az erőszakoló akár nő is lehet, de nem ez a jellemző és most egyébként se erre lennék kíváncsi.

2017. okt. 22. 19:33
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne sokkal fontosabb a férfiaknak? A nőknek is ugyanolyan fontos, hogy egy boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatban legyen kielégítő szex is, ennek rendszeressége a pártól függ, ki mennyit szeretne és mikor. Van, amikor a nők kívánósabbnak, és van, amikor a pasi kezdeményez, de egyikük számára sem létszükséglet. És ha nem lehet a partnerrel, vagy ha nincs partner, akkor lehet maszturbálni, bár lelkileg meg sem közelíti, viszont megadja egy időre a kellő kielégülést.


N

2017. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Több éve nincs kapcsolatom, prostikat nem élem, elvagyok, de természetesen iszonyat hiányzik! Mikor már nagyon nyomja az agyam, kicsapom... :)

F.

2017. okt. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
95%

Mindenkinek fontos a szex....

De mégsem folyamodók erőszakhoz pedig régóta egyedül vagyok....erről inkább privin...

A büntetésről annyit hogy ha v ki ilyet csinálnak életfogytiglant kene adni nekik, ismerek ilyen not aki ennek áldozata lett, szörnyű átélni ezt. A gyengébbik nemet bántani, ki vagy szolgáltatva nekik.

2017. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám annyira alapszükségletnek, amikor tartósan nincs kapcsolatom elvagyok nélküle és kapcsolaton belül is elég jól tudom tolerálni az eltérő igényeket. Az más kérdés, hogyha rajtam múlna jóval sűrűbben hódolnék az efféle örömöknek - sajnos ezzel kapcsolatban nincsenek pozitív tapasztalataim, mindössze egy olyan kapcsolatom volt, amiben rendesen ki tudtam élni a szexualitásom. 24/F
2017. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
80%
Eggyet kell értenem a 8- as hozzászólóval , életfogytiglannal büntetnék minden nemi erőszakot. Szerintem egy férfinak napi szükséglet a szex. Legyen az akár párkapcsolat , akár maszturbáció. Nekem a kiegyensúlyozottsághoz , a nyugodtsághoz , a stressz levezetéséhez szükségem van rá.
2017. okt. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!