Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderen van értelme superlike...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen van értelme superlike-ot és kiemelést venni?

Figyelt kérdés

Ha nem vagyok jó pasi ezzel meg tudom növelni az esélyeimet vagy ez csak pénzkidobás?

Valamint van önbizalmam, talpraesett és határozott vagyok, tudok beszélni a nőkkel is stb... de nem nézek jól ki, akkor mégis mivel tudok barátnőt szerezni?


2019. máj. 30. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Szuperlájktól szebb leszel?
2019. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Neked a való életben kellene ismerkedned, mert a Tinder és a netes platformok a kinézetről szólnak.


Ha nem jössz be külsőre, akkor megszólalni sincs esélyed. A valóságban nem ez a helyzet.

2019. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól irja az utolsó,ez egy az egyben így van.

Ha tinderen akarsz sikereket,akkor nagyon adj magadra,fodrász minden héten,konditerem,jó ruhák,szoli és persze jól elcsípett képek. Bárki nézhet ki jól így.

Ha viszont nem áll szándékodban ennyire felszinesnek lenni,akkor felejtsd el a tindert,és mondjuk bulikban ismerkedj

2019. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!