Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb férfiak mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfiak mennyire izgulnak fiatalabb lányokra?

Figyelt kérdés

Esetleg tanárok, vagy akik csak néha érintkeznek 18 körüli(vagy akarhany eves) lanyokkal.

Gondolom ez csak fantazia, mert nehez oket megszerezniuk, de nem kezdenenek ki veluk, nem? Vagy ez hogy mukodik?

(nem akarok senkivel kikezdeni, csak erdekel a pszichologiai velemenyetek magatokrol, tapasztalatok masoktol esetleg)



2019. máj. 30. 19:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
Én egyetemen tanulok, gyakran járok szakestekre vagy ilyen közös programokra, ahol tanárok is megfordulnak 30-60) és bizony sokszor rámásznak a diáklányokra, esetleg kavarnak is velük alkalmanként. Azt nem tudom, hosszú távon mennyire működhet gmondjuk egy ilyen párkapcsolat, hiszen ezeknek a pasiknak általában már van családjuk, gyerekeik (bár ez nem tartja vissza őket, nem mondom, hogy rossz emberek mondjuk, mert a többségük rohadt okos és szociálisan is érzékeny). De hallottam/láttam már, hogy egy-egy idősebb pasi évekig is megtartja ugyanazt a diáklányt szeretőnek, úgymond.
2019. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

szívesen megyek bele laz akapcsolatba, izgatnak a fiatal lányok.


42/F

2019. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Engem is rendkívül izgatnak a fiatal lányok. És ha úgy hozza az élet, nem mondok nemet. Független vagyok az évek pedig múlnak. Ki kell használni minden jót az életben!

45+Ffi

2019. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nagyon bejönnek a fiatal lányok és izgatóak tudnak lenni !

46f

2019. máj. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

20-tól esetleg...

Egy negyvenes alfahim :)

2019. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nagyon. F 40
2019. jún. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Bejönnek a fiatal lányok mind fantazia szinten mind a szexben is !

46f

2019. júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!