Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nálatok szakítóok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok szakítóok, ha a srác egyszer sem hajlandó kinyalni, de azt elvárná, hogy te mindig leszopd?

Figyelt kérdés

Nálunk ez a helyzet állt elő. Azzal indokolta, hogy a volt barátnőjének rossz szaga volt. Mondta, hogy az enyém nem rossz szagú, de akkor se csinálja. Viszont azt elvárja, hogy én leszopjam... És én ezen akadtam ki. Az oké, hogy nem akar kinyalni, de akkor ő se követelőzzön. Szakítottam vele.

Te mit tennétek ilyen helyzetben?


2019. máj. 31. 15:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Igazad van.
2019. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is igazad van.

Én szívesen kinyalnám a barátnőm de nem akarja hogy ne kelljen szopnia :S Pedig soha nem erőltettem.

2019. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Simán szakitó ok, de nem a konkrét tény miatt, hanem mert ha ebben ilyen önző akkor az élet más területein is az.
2019. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
1%
Én eleve nem jönnék össze olyan nővel aki nem akar szopni...
2019. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Én örülnék ha kinyalhatnám vagy bármilyen szexuális dolgot kérne tőlem a barátnőm, más meg ezen van fennakadva.
2019. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Pasiként mondom, hogy teljesen jogos volt a szakításod!
2019. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Jogos! Majd rájöm, ha még dobják páran emiatt...
2019. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Az önmagában, hogy nem akar kinyalni nem szakítóok. Engem se nyalt ki soha, bár nem is igénylem.

Az viszont, hogy követeli, hogy leszopd már nem oké. Ahogy mások is mondták: ha ebben ilyen követelőző, akkor másban is az. Igazad van.

2019. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Jogos volt a szakítás. Mi az már, hogy azt elvárja, hogy leszopják, de nyalni meg nem akar. Kicsit önzőnek tűnik. 😀 F 24
2019. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

A legjobban cselekedtél. A szexben nem létezhet önzőség.

Olyan van, hogy mindkét fél bele egyezik a dolgokba, de követelőzes nincs.

Engem a párom imád nyalni. Én is kényeztetem, de nem végig. Egyszerűen képtelen vagyok rá. Mondtam neki, hogy ha őt ez zavarja, akkor nem kell nyalnia, vagy el is vállhatnak útjaink. Megértette, és nem kéri, követeli. A nyalást viszont követeli, mert imádja.

Minden megbeszélés kérdése, nem követelőzéseké.


32N

2019. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!