Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nálatok szakítóok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok szakítóok, ha a srác egyszer sem hajlandó kinyalni, de azt elvárná, hogy te mindig leszopd?

Figyelt kérdés

Nálunk ez a helyzet állt elő. Azzal indokolta, hogy a volt barátnőjének rossz szaga volt. Mondta, hogy az enyém nem rossz szagú, de akkor se csinálja. Viszont azt elvárja, hogy én leszopjam... És én ezen akadtam ki. Az oké, hogy nem akar kinyalni, de akkor ő se követelőzzön. Szakítottam vele.

Te mit tennétek ilyen helyzetben?


2019. máj. 31. 15:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%

Azonnali szakító ok igen.

Nem azzal van baj h nem szeret nyalni mert üsse kavics van ilyen pasi


Hanem Azzal hogy felém még az az ELVÁRÁSA hogy szopjam le


Na az ilyen kukába való !!!


25N

2019. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%
Én is kitenném. Vannak normális pasik is.
2019. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
29%

Meg szép hogy az.

Önző paraszt, hagyd ott. Nekem fontos a nyalas, nem tudnám elképzelni nélküle a szexet.

2019. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%

Én pasiként mondom hogy jól tetted.

Én mondjuk fordítva vagyok dolgokban bekötve, nem vonz ha szopnak viszont imádok nyalni és ki is sírom h csinálhassam. De a szexben nincs olyan hogy elvárások, meg önzőség. Szerintem :)

2019. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Ha a hölgy, nem érzi jól magát velem, akkor nem ér semmit az egész. Szeretek adni is, kapni is.
2019. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!