Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feleségemmel 13 éve élünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemmel 13 éve élünk együtt. Heti egy két alkalommal szeretkezünk. Általában ő el megy 3szor de sajnos van hogy nekem nem sikerül és én csinálnám még tovább de ő azt mondja már nem bírja és így sokszor hoppon maradok. Mi tevő legyek?

Figyelt kérdés
Én 33 éves vagyok ő 38. Legyszi ne hülyéségeket írjátok ez tök komoly van hogy másnap fájdalmaim vannak. Már mondtam ezt neki de máshogy nem akar ki elégíteni. Volt már olyan hogy el mentem utána zuhanyozni és könnyítettem magamon hogy másnap tudjak menni dolgozni, mert van hogy a lépés is fáj.
2019. jún. 2. 07:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Az egyes együttlétek mennyi ideig szoktak tartani általában?
2019. jún. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég önző a feleséged. Nem foglalkozik azzal h ha esetleg te nem tudsz elmenni akkor máshogy elégítsen ki.

Ez ellen sokat nem tudsz tenni, mert elmondta a feleséged h utána nem csinálja neked.

Ezt vagy elfogadod, vagy lépsz az ügy érdekében.


L

2019. jún. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az aktus kB 40perc 1ora előtte a kényeztetés 1ora simogatás puszilgatas. Meg csalni nem akarom mert nem azért vettem el. De mit tudnék változtatni?
2019. jún. 2. 08:04
 4/10 A kérdező kommentje:
Az nem is zavar annyira hogy nem megyek el mert anélkül is élvezem az együttlétet de az utanna lévő fájdalom na az brutális tud lenni
2019. jún. 2. 08:10
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Ez komoly, hogy 1 órás előjáték után még 40 percig reszeled az asszonyt, és nem tudsz elmenni? Ne haragudj, de akkor veled van a baj...
2019. jún. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ez nem olyan élő játék nem nyúlok olyan helyen hozzá direkt csak simogatom nagyon finoman újj beggyel meg ilyesmi
2019. jún. 2. 08:54
 7/10 anonim válasza:
Keress fel egy szakembert.
2019. jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Verd kő magadnak párszor. Mást nem tudsz tenni ha szereted az asszonyt.
2019. jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy túlságosan elkényezteted a feleséged? Szánjon ő is a te kényezetetésedre annyi időt, amennyit te őrá. Bár az ilyen nőt én már tutira dobtam volna. (Mondjuk nekem alap a napi szex, persze van hogy valamelyikünk nem jut el, de mivel szeretjük egymást, nem tagadunk meg a másiktól semmit.)
2019. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta?
2022. jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!