Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes olyan pasival komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyan pasival komoly kapcsolatba kezdeni aki már a 2. randin letisztázza h anál meg lenyelés mehet-e? Meg a szexuális igényekről beszél?

Figyelt kérdés
Nem teszi ez komolytalanná hogy ennyire előtérbe helyezi?
2019. jún. 2. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
érdemes..hiszen fontos dolog és nem vagytok már gyerekek..
2019. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát, a fene tudja,

Ha azért kell küzdeni egy pasival az ágyban mert jó lélek, és szeretnéd hogy mindent tőled kapjon meg, az a részedről szerintem kedves dolog.

Ha pedig azért mert ő elvárja, és kötelező, hát nyemtudom.

2019. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen, okos válasz nagyon a második. A nő lelki elvárásai legyenek 100%-ban lefedve, de a férfi testi elvárásai. nehogy már!


Íme, a femináci logika újabb gyöngyszeme!!!!


F, 39

2019. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na a 39 éves hímsoviniszta fsz megérkezett.. Én biztos nem kezdenék ki ilyen csávóval aki már a második randin arról beszél hogy hogyan rakna seggbe..
2019. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Légszives a veszekedés helyett komoly válaszokat légyszi

Felnőtt nem szűz emberek vagyunk mindkettem,de mégis kicsit talan tul hamar jott fel a tema

2019. jún. 2. 15:28
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez túl gyors,nem hinném hogy komoly kapcsolatot akar.
2019. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem én veszekedtem. Én véleményt írtam. Lujzuskából tört ki a tanyasi femináci úrhölgy.


Nem változott a véleményem. Alap.

2019. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Masodik randin szex a téma, nem hinbem, hogy a szándékai komolyak lennének.


Masrészről viszont, lehet nem akarja az időt húzni azzal,hogx az igényeitek mennyire passzolnak.

Ha prűd vagy , lehet nem egymast keresitek, ez akarta megtudni.


Biztos valaszt csak ő adhat.

2019. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mikeXxX ***** válasza:
Szerintem ha valaki laza akkor ez a téma is lehetséges van akivel lehet ezt beszélni és van akivel nem bár nem ezek a vágyaim de szerintem is fontos dolog előre tisztázni ki mit szeret mert egy jò kapcsolatnak ez is a része és ha ez nem megy a többi sem fog menni de azért a legtöbb férfi ez esetben csak szexet akar bár most magam ellen beszélek pedig én komolyat keresek csak . 40f
2019. jún. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon emberfüggő. Lehet, hogy csak le akar veled feküdni, de az is lehet, hogy azt is, de közben ha egyébként megkedvelitek egymást, jól kijöttök, akkor ettől többet is akar majd.

Viszont én nőként azt gondolom, hogy fontos, hogy rögtön az elején tisztázza két ember, mielőtt még bármilyen érzelem kialakul, hogy kinek mik az igényei, mit szeretnek, mert hiába kedvelik egymást, ha rossz lesz az együttlét. Az is lehet, hogy nem akar felesleges időhúzást. Viszont aki rögtön ilyen zavartalanul beszél az együttlétről, a formáiról, akkor számára nagyon fontos a szex és szereti a változatosságot, az izgalmakat. Szóval ha te nem ilyen vagy, akkor nem vagytok összeillőek és felesleges egymás idejét rabolnotok. És nyilván ő is így gondolja.

2019. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!