Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bekaptam két szem cseresznyét,...

Bekaptam két szem cseresznyét, és történt egy váratlan esemény (hirtelen rámkiáltott apu, kért valamit, mindegy) én meg úgy megijedtem (el voltam magamban), hogy magostól lenyeltem mindkét szem cseresznyét. Lehet belőle komoly bajom?

Figyelt kérdés

2018. jún. 3. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem valoszinu. Ha a sors ki akar veled bacni, akkor vakbelgyulladas, de erre csekely az esely. No para!
2018. jún. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 szem cseresznyétől lehet vakbélgyulladásom?
2018. jún. 3. 17:50
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Miért nem magozod ki előtte? Ha csak körberágcsálod, lehet, hogy közben a kukacokat is lenyeled (és észre sem veszed)... :)
2018. jún. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
Nem, a magot majd kikakilod és annyi.
2018. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Oké, aki lepontozott, az akár csukott szemmel is eheti, én mindenesetre minden szemet félbeveszek, kimagozok (mivel a kukacok többnyire ott szoktak megbújni), alaposan megvizsgálom és ha minden oké, csak akkor eszem meg. :D
2018. jún. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Annyira sose voltam vega vagy széplélek vagy akármi, hogy zavarjon pár kukac :) Ez legyen a legrosszabb dolog, amit eszem.


Ami a kérdést illeti, kötve hiszem, hogy bármi bajod lenne. Én már kismillió magot lenyeltem az évtizedek folyamán, ahogy sok más ember is, gond nélkül. Apró, gömbölyű mag, simán kijön (nem mintha a szilvamagoktól lett volna bajom, bizony néha azt is sikerül lenyelni, ha kisebb).

2018. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 éves kisfiamnak tavaly az volt a szokása, hogy a meggyet és a cseresznyét magostól ette. Ha neki nem lett semmi baja (márpedig nem lett), akkor nagy valószínűséggel neked se lesz.
2018. jún. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mióta az eszemet tudom, magostól eszem.

35/ffi

2018. júl. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!