Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak! Nektek a laposabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Nektek a laposabb szemeremdomb, es kisebb nagyajkas punci tetszik jobban, vagy a "husis" szemeremdomb nagyobb nagyajkakkal?

Figyelt kérdés
Irjatok kort!
2019. jún. 2. 21:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy csak puniillata legyen
2019. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem az ilyen jellegű kérdéseket ... Nő vagyok egyébként de ez olyan nekem mintha azt kérdeznék tőlem hogy mi tetszik jobban ,ha a pénisz lefelé vagy felfelé görbül picit ,vagy a bal here lóg lejjebb vagy a jobb stb ..számít ez ,most komolyan ? Ettől semmi sem függ ha tetszik a gazdája és megvan a kölcsönös szexuális vonzalom .
2019. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem számított,hogy nézz ki valakinek a puncija, hiszen a nő tetszett meg először,és akkor ruhában volt.:))

Egyébként mindegy!

2020. dec. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem is az első ,jön be jobban ,
2021. jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!