Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezzel mégis melyik bolygón...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mégis melyik bolygón lehet hódítani?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, nem sok pasival feküdtem le életemben, összesen hárommal. Ha elmegyek bulizni, rendszerint azzal próbálnak meg felszedni pasik, hogy hú, ők isteniek az ágyban, fényezik magukat, stb... Szerintem jó bornak nem kell cégér. Anno kíváncsiságból lefeküdtem egy ilyen "nagy a farkam, és szexisten vagyok" típusú csávóval, hát bár ne tettem volna. Tényleg volt neki 23 centije, de az egyetlen előnyös dolog, amit szex közben csinált, az volt, hogy húzott gumit, egyébként fingja se volt arról, hogyan lehet örömöt okozni a lányoknak, hiába feküdt le egy csomóval. Nyilván nem minden alkalmi dugós pasi rossz az ágyban, csupán azt gondolom, hogy aki tényleg jó, az nem kell, hogy azzal kompenzáljon, hogy magát fényezi.

2019. jún. 3. 07:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen.
2019. jún. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

A titok az - ami nyilván még neked nem jött át - hogy amikor egy lanykat osszeszed az ember egy estére akkor tökéletesen lexarja, hogy neki jó legyen. Megdugja és kész, mehet is haza minél előbb.


És látod, nálad is működött...

2019. jún. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen is meg olyan is, nyilván gyors az ismerkedés és talán gyakrabban fordulhat elő hogy a két fél nem illik össze szexuálisan. Lehet hogy valóban nem is akart örömöt okozni neked. Én mondjuk máshogy gondolom mert imádom azt az érzést amikor a lánynak nőnek jó és remeg és azt sem tudja hol van.. Nem nem tartom magam szex istennek de ha szerencsém van akkor megtalálom azt ami jó neki..
2019. jún. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Hát figyi volt lány aki bevette, szóval van rá esély hogy bejön minimum egyszer.*

De spec én nem reklámozom magam. Ha lesz szex lesz, ha nem nem.

(*te)

2019. jún. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Most gondolj bele, akkor veled jött össze neki, máskor meg mással. Neked csalódás volt, ő megkapta a punci adagját.


Ez van, vannak férfiak akik bármit összegagyarásznak hogy megfeküdjön egy csaj nekik.

2019. jún. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Women are property ***** válasza:
98%

> Ezzel mégis melyik bolygón lehet hódítani?

> lefeküdtem egy ilyen "nagy a farkam, és szexisten vagyok" típusú csávóval


Melyik bolygón történt? Mert azon.

2019. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

>Melyik bolygón történt? Mert azon.


:DDDDDDDDDD És igen...

2019. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem eszembe nem jutna odamenni így lányokhoz buliban. Olyan szánalmas bizonygatásnak érezném saját magam és a lány felé, amire semmi szükségem, mert tudom amit tudok.
2019. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem azért jöttem össze azzal a sráccal, aki ilyen volt, mert azt mondta, hogy jó az ágyban. Amúgy is alakult köztünk valami, és folyton mondogatta, hogy ő milyen jó az ágyban. Nem egy buliban felszedős sztori volt, de így is szar volt.

Ennyi értelmes válaoszót egy rakáson, fantasztikus. :)

Már várom a tövábbi hülyézést! Mindig lehet számítani a gyakori népére. xD

2019. jún. 3. 12:51
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

"Nem azért jöttem össze azzal a sráccal, aki ilyen volt, mert azt mondta, hogy jó az ágyban"


"Anno kíváncsiságból lefeküdtem egy ilyen "nagy a farkam, és szexisten vagyok" típusú csávóval"


Imádnivaló, ahogy saját magadnak is hazudni próbálsz :)

2019. jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!