Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem találok párt be fogok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem találok párt be fogok kattanni?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és eddig még nem volt barátnőm. Már voltam pszichiátrián ahol kezeltek és gyógyszereket kaptam. Egyszerűen összeomlott a tudatom. Sikerült onnan kikerülnöm hála az erős akaraterőmnek, de most három évvel utána úgy érzem elfogy. Félek megint idegösszeomlást kapok és végleg megzakkanok.

Más van hasonló helyzetben? Ti mit tesztek? Van hobbim ami ideig óráig leköt de aztán az élet megint átver!



2019. jún. 3. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

Nekem 7 éve nincs senkim. Nem kell ezen görcsölni, nem kell egyfolytában ezen edd magad, és akkor hidegen fog hagyni a dolog.


Sajnos ilyen világban élünk, ahol a külsőségek, és a felszínes dolgok sokkal fontosabbak a mai lányok számára, mint az ember természete, lelke... A lányok mint többre és többre vágynak, csak az a jó aki kitűnik a rengetegből, a hétköznapi, átlagos, sok esetben annál normálisabb/rendesebb ember nem érdekes. Nincs miről hencegni a barátnőknek... Ilyen világban élünk, sajnos...

2019. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Teljes mértékben egyet értek az előttem lévő hozzászólóval. Csak a külső számít, a többi le van szarva nekik.
2019. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Ha tudsz először magaddal gyere rendbe és utána jönni fog a kapcsolat is, tudom milyen ez velem most szakítottak és gőzöm nincs hogy ha esetleg ismerkednék is hogy és mint, egyrészt nyilván nem rögtön fogok belekezdeni egy új kapcsolatba, másrészt aki szakított magyar lány de nem Magyarországon élünk és hát gyakran éreztetik az emberrel hogy "külföldi vagy" tehát poénkodni jó vagy de meg vannak húzva a határok pedig a nyelvvel nincs problémám.. Kb mint a zsiráf, szép szép de otthonra nem kéne.. Remélem hogy nem következik be nálad az idegösszeomlás újra én ismeretlenül is szorítok.. 40 f
2019. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ez idáig utolsó: Én is nagyon remélem :D :/
2019. jún. 3. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!