Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heterok nektek mennyire nehez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heterok nektek mennyire nehez part / alkalmit összehozni az elvárás aitoknak megfelelően?

Figyelt kérdés
Mindig is ugy gondoltam heteronak lenni könnyebb. Nagyobb a választék, igényesebbek a lányok es normalisabbak is. Melegek kozott rengeteg akinek fetise van, apakomplexusa, vagy egoista, melegjogi aktivista, csak a szexre hajt es számolgatja szombat ejjel hanyan mentek at rajta. Kapcsolatoknal lassan alap a harmas stb. Már lassan azon vagyok hogy tinderen vagy élőben is akar lányokat keressem inkább szex mentes kapcsolatra. Intelligensen szinte senkivel sem lehet beszélgetni a melegekkel. Kifejtenetek picit hogyan néz ki mindkét ooldal szemszögéből a kinalat? Annyira szomoru vagyok amikor normális hetero fiukat/férfiakat vagy lányokat/nőket látok es érzem hogy ez nekem soha nem fog összejönni.:(
2019. márc. 25. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én heteroként is nehezen találok lányokat ismerkedésre. Valamiért nem akarnak a csajok ismerkedni. Pedig akik vették a fáradságot és megismertek, jól érezték magukat velem, és még volt olyan is hogy belém szerettek.
2019. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hetero nőként alkalmi kapcsolatot találni könnyű,de ez csak látszólagos előny. Mert ez pont olyan, mint amit te leírsz. Semmi intellektualitás, semmi komoly, csak szex. És a jobbik eset ha az ember lányára nem zúdítja rá a pasi azonnal a fétiseit. A top az volt, amelyik még az előjáték közben felvetette, hogy ő nem igazán akar megdugni, mert arra izgul, ha a nőjét sok haverja kúrja egyszerre, úgyhogy mi lenne, ha áthívná a srácokat.


Szerintem mindenki nehezen találja meg a foltját.

2019. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó,na eeeez durva 😂
2019. márc. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én normális kapcsolatot keresnék, de egy nő sem volt még aki partner lenne benne, hogy megismerjük egymást.
2019. márc. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Normális párt, ha már 28-30 és afeletti körüli nő az ember, szinte lehetetlen. :-/


Alkalmit sokkal könnyebb, aki megbízhatatlan, szélhámos, tényleg csak szexre kell neki az ember, és bármikor tovább áll. De ez azért nyomot tud hagyni az emberen.. Szóval sokszor nekünk sem könnyű.

Attól függ mennyire van maga alatt az ember, hogy mibe megy bele. És épp mi a cél.


N

2019. márc. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!