Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon nagy gáz van ha emiatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy gáz van ha emiatt zavarom el a lányokat?

Figyelt kérdés
Szoktak nálam a lányok kezdeményezni és én is nagyon gyakran közeledem feléjük. Könnyen ismerkedem és nagyon sok lány ismerősöm van akikkel közeli kapcsolatot ápolunk. Sokuknak szimpatikus voltam és ezt be is vallották nekem. De egy dolog miatt utasítottam őket mindig vissza. Amiatt mert nem voltak szüzek. Nem olyan lányok voltak akik gyakran váltogatták a partnerüket de volt bennem egy kisebb undor feléjük emiatt. Ma már egy teljes nemtől undorodom ami nem egészséges. Rá sem tudok olyan lányra nézni aki már szexelt korábban. Bármennyire tetszik és akármennyire illenénk össze.

2019. jún. 3. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

a társadalmi előítéletek áldozata vagy...


köszönd meg azoknak akik ezt belédnevelték, feltételezem, a szüleid.

2019. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Érdemes lenne ezt egy szakemberrel megbeszélned szerintem.

És te voltál már lánnyal?

2019. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig én is így voltam. Sötéten láttam a világot,mert hogy minden lány elvesztette a szűzességét. Majd elkezdtem ismerkedni,és egy szexfüggő lánnyal elkezdtem szóba elegyedni. Egészen normálisan tünt. Nem ítéltem el,mert sokat szexel,és már nem szűz. Az egész előítéletességem megszünt.
2019. jún. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Nagy bajba lehetsz, te magadtól undorodsz inkább.

Majd ha lesz időd menj el orvoshoz hátha tudna segíteni, bár nem sok jóval fognak vigasztalni.

Végső soron nem olyan agy probléma ez, mert a többi férfi az jobban jár miattad, több csaj jut nekik.

2019. jún. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
azt tudod h teis csak 1 alkalomig vagy szűz, onnantól az elvárásod alaptalan
2019. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Te szűz vagy?? Ha nem nincs jogod mástól se elvárni...
2019. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok.
2019. jún. 3. 22:07
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Balázs :) Ne fantáziálj, te kis huncut.
2019. jún. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Na, ezt vártam xd (# 7).

Megértelek, első barátnőmig én is így voltam vele...


Ha túl leszel az elsőn, mindjárt más lesz a véleményed :D

Szóval csak dőlj hátra, és élvezd!

2019. jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%

Biztos találsz szüzet is. Csak ahogy látom, nem a baráti körödből fog kikerülni. Gimnáziumok környékén próbálkozz.


28F

2019. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!