Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha sok pénzem van és ki is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sok pénzem van és ki is gyurnám magam akkor tényleg nem is kéne keresni a lányokat hanem magától jönnének? (az arcom se csúnya) 20f

Figyelt kérdés
2019. máj. 24. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Intelligencia és kisugárzás is kell. A kigyúrtság nem egyenlő a vonzerővel. A pénzzel meg csak "gold digger" lányokat fognál.
2019. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én kigyúrtam magam, mégse kellettem nekik xd
2019. máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Maltodextrin ***** válasza:
100%
Legyél pszichopata. Az a nyerő.
2019. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kovpet ***** válasza:

Nekem elég sok pénzem van és volt idő, amikor eléggé rendesen is néztem ki (de most sem vészes, csak már nem olyan jó). Az arcom sem csúnya. Aztán rohadtul nem kellettem régen sem meg most sem senkinek.

Ez ilyen. A másik oldalra születni kell :)

2019. máj. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
csak akkor ha rendesen virítod a lóvét
2019. máj. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pontosan. Már csak egy szétfingott bembelőt keress hozzá. Ilyen színűek örömmel tecskelnek benne.
2019. máj. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem minden a pénz, és h kigyúrod magad, ha am egy unalmas, üres agyú pasi vagy.


L

2019. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez hulyeseg. A nok tobbsege ugy van nevelve, hogy oket kell meghoditani. Sokan meg azt se mutatjak ki, ha bejossz nekik. Altalaban egy no nem fog loholni a pasi utan. Hanem valogat az “udvarlokbol”.
2019. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Nekem elég sok pénzem van és volt idő, amikor eléggé rendesen is néztem ki (de most sem vészes, csak már nem olyan jó). Az arcom sem csúnya. Aztán rohadtul nem kellettem régen sem meg most sem senkinek."


Miért nem? Általában pedig elég.

Van valami taszító tulajdonságod vagy miért nem jött sose össze?

2019. máj. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attol hogy külsőleg jol nézel ki, az meg nem minden. Ha buta vagy, bunkó nem fogsz kelleni senkinek.
2019. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!