Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is láttatok már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is láttatok már olyan embert, akiről nem tudtátok eldönteni, hogy milyen nemű?

Figyelt kérdés
Lánynak túl fiús, fiúnak túl lányos!

2019. jún. 4. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj, egyre több ilyen van.
2019. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csak képen, de igen
2019. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen és?
2019. jún. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a házban lakik egy illető, 40-en túl lehet... és mai napig fogalmam sincs, férfi-e vagy nő :D.

Meg a múltkor is láttam az utcán egy fiatalt... Van néha, hogy nehéz eldönteni :D

2019. jún. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, felettünk lakik egy pár. A csaj egyértelmű, de a másik hát..... nemtudom eldönteni hogy lezbi pár vagy sem. Pasinak nagyon csajos, de csajnak meg nagyon lapos és a hajviselete is fiús. A hangja viszont csajos. De a csaj meg nem úgy tűnik mint aki összeálna egy csajos pasival, szóval lehet lezbik. Áhhhh ba... ki összezavarodtam. Haggyá békén!!!
2019. jún. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Többször is.

De a legdurvább ilyen eset, Facebookon egy ismerősöm ismerőse.

(Most az mellékes, hogy fura az arca egyik oldala, vagy baleset, vagy valami születési rendellenesség, nem tudom.)

Képek alapján nem tudom eldönteni a nemét, kiírva nincs, a neve pedig 2 keresztnév, egy férfi és egy női, mindkettő olyan, amiből már hallottam vezetéknevet is. (pl Péter Zsófi. Nem így hívják, de ebből is mindkettő vezetéknévvel ismerek embereket.) Szóval még név alapján se lehet tudni....

2019. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!