Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyarországon szoktak rendezn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon szoktak rendezni legkisebb pénisz versenyt?

Figyelt kérdés
Amerikában már olvastam róla. Kíváncsi lennék, hogy itthon is van-e, mert akkor elindulnék, hátha nyerek valamit.

2019. jún. 5. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Semmilyen pènisz verseny nincs Mo.-n.
2019. jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez szomorú hír. Ilyen kisebb sem, mondjuk valami clubban vagy ilyesmi?
2019. jún. 5. 12:18
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Persze, tavaly Kiskundorottyán rendezték meg, indultam is a fedettpályáson, de sajnos utolsó lettem.
2019. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Röpke 5-6 alatt összespórolhatsz egy amerikai repjegyre
2019. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
*év
2019. jún. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Miért a saját fizetésedből indulsz ki? Én ezt sosem fogom megérteni. Ha valaki perverz vagy ilyesmi akkor csöves is. Most akkor megleplek, spórolnom sem kellene rá, csak itthon akartam ilyenre menni, ennyi.
2019. jún. 5. 12:22
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Van ilyen, de sajnos zártkörű, luxusautókereskedésekben rendezik őket, és GLE Mercedes szint alatt labdába sem lehet rúgni.
2019. jún. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Már megnyerted nevezés nélkül
2019. jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem van ilyen verseny, sőt, őszi és nyári időszakban is van!


Mellesleg a hét kérdése!

Imádok a gyakorira járni :)

2019. jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem keress egy szakosztályt, és ha jó vagy benne, akár a világbajnokságra is benevez az edződ.
2019. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!