Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt az első élményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első élményetek egy feketével?

Figyelt kérdés

2019. jún. 5. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Meg nem volt sajnos :/
2019. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem volt nagy szám, sajnos túl sokat utaztam miatta és hát élőben picit nagyobb volt a testtömege mint amit mondott vagy ahogy fotóztatta magát, de igazából nyilván más az illata meg hát voltak kulturális különbségek, az első három óra azzal ment hogy de ő nem is tudja még nem volt soha fehér pasival és mi lesz, hát nem örültem.. Nyilván attól is függ hogy hogy és hol nőtt fel ez Afrika déli részén volt ahol az apartheid a 80-as évekig működött.. Latinára lennék kíváncsi illetve nincs olyan típusú nő akire nem..
2019. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Jo volt, de ha becsuktam a szemem, olyan volt, mint barmelyik feher novel. Sot, meglepoen szuk volt, pedig azt mondjak, tagabbak.
2019. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
Jó volt, kicsit vadabb volt mint a fehér pasik.
2019. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!