Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak oszinten! Zavarna?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak oszinten! Zavarna?

Figyelt kérdés

Ha ugy adodna hogy egy fiatalabb lannyal szexelnetek, de nem lennetek egyutt, nem lennetek szerelmesek egymasba. Es szex elott mondana hogy meg szuz, akkor "lelombozna" hogy nem lehet vele ugy banni mint egy tapasztaltabb novel? Elmenne a kedvetek hogy vigyazni kene kozben es hasonlok? Oszinten valaszoljatok!

+korral irjatok


2019. jún. 6. 12:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%

Ha nagyon kanos lennék és az összes frusztrációmat egyetlen nőbe szeretném beleölni egész életemben, akkor biztosan.


Amúgy nagyon figyelmes lennék vele és azon lennék, hogy a legjobb legyen neki és a későbbiekben imádjon szexelni.

2019. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

Nem lombozna le hanem ellenkezőleg. Az biztos, hogy finomabban, még jobban odafigyelve bánnék vele szex közben, mivel azt szeretném hogy az élmény a legkellemesebb legyen neki amennyire csak lehet. sokkal türelmesebb is lennék vele emiatt.


F/28

2019. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%

szerintem általánosságban, ha valaki csak dugni akar és egy szűzbe akad bele nem fogja folytani, mert rendesen akar szexelni.....

persze van kivétel de kétesélyes, hogy a lánynak fájni fog vagy nem

2019. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem zavarna! Volt már ilyen, akkor sem zavart!
2019. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%

Nem zavarna a csak szex,se az,hogy szűz.


34

2019. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
45%
Ha lelkes lenne, lelkesen szexelnék vele én is :).
2019. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
5%
zavarna
2019. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
40%

Elsőre nem örülnék neki de mindenképp izgató hogy úgy vezethetem be hogy legközelebb ő könyörögjön érte!!

40+f

2019. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Apivorous ***** válasza:
71%
Nem venném el a szüzességét, ha nem vagyunk együtt. Az ő érdekében nem, veszítse el olyannal, akit szeret. Bánni fogja később, hogy olyannak adta oda, akit nem szeretett.
2019. jún. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy lombozna... Miért kéne? Nekem pont bejönne, vettem már el szüzességet és szivesen vagyok beavató. 31f
2019. jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!