Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most én pedo vagyok amiért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én pedo vagyok amiért bejönnek a 17 éves csajok?

Figyelt kérdés

Igaz 28 éves vagyok, de az szerintem még nem öreg és igen bejönnek olyan kis cukik és feszesek :)

Nincs barátnőm se feleségem szóval nemtudom a haverom miért szokott ez miatt beszólogatni nekem és pedonak nevezni :(

F/28



2019. jún. 6. 18:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem nincs ezzel semmi gond. Én is 30 felett azért már meg meglesem a 17-20 éves csajokat. És azért nem szabad elfelejteni ha szex nem is de ...opás tuti volt a 15-16-17 éves korosztálynál, tehát nem éppen szűzi életet élnek. És azért már volt kalandom nem egy aki 18 éves volt olyan csajjal, szigoruan csak ennyi időssel mert ugye a mai modern szülők képesek feljelenteni minden indok nélkül is. És mégsem vagyok pedo attól még idősebb korosztállyal is együtt vagyok. És ez egy természetes emberi reakció, hogy oda állítok egy 30-40-es nőt egy tényleg mindenhol feszes fiatal 17-18 mellé mindenki azt választaná. Akkor mindenki pedo? ugyan már.Inkább csak szekál és látja hogy ez téged idegesít és azért is csinálja. Ilyen kor mikor ezt mondja teljesen nyugodtan helyeselj neki, és kész. Ne magyarázkodj. Vagy meg se szólalj(ne reagálj rá, és nézd csak a csajt tovább),hogy ne lássa idegesít. 4-5 alkalom után hidd el abba hagyja mert látja nem tud vele felhúzni.
2019. okt. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Nem. Minden egészséges hetero férfinak tetszenek a cuki, feszes tizenhétévesek. Csak legfeljebb más szempontokat is figyelembe véve másmilyen partnert választ. A Kutatók Éjszakáján nekem is csorgott a nyálam.

Nyilván te sem örökre akarod a csajt, és ezt ő is tudja. Ha beleegyezik, akkor mehet a buli, csak vigyázzatok egymásra!

2019. okt. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlenül jobb a teste egy 17 évesnek a 30-ashoz képest, de arányokban sajnos igaz. Hasamra csapok és mondom azt, hogy 10 fiatalból 3-4 amorf/duci/nem keltené fel az érdeklődést semmiképp, de 10 30-as nőből már csak 2-3 van aki jól tartja magát, és egyszinten van vonzóságban azzal a 7 tinivel (már ami a külsőt illeti)
2019. okt. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!