Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiatal lányoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiatal lányoknak bejönnek az idősebb pasik, és a pasiknak bejönnek a fiatal csajok miért nem találkoznak?

Figyelt kérdés
Miért nem találkoznak az igények? Rengeteg pasinak (köztük nekem is) bejönnek a fiatal lányok. És tudom, hogy sok lány is így van az idősebb pasikkal. De úgy tűnik, hogy nem nagyon találkoznak ezek a partnerek a való életben. Mi a véleményetek, a környezetünk miatt nem lépünk, mert megszólnak minket? A korotokat és a nemeteket is írjátok meg.

2019. márc. 29. 08:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Az, hogy a fiatal csajok csak kis szazalekanak jonnek be az idosebb pasik. Es azok kozul is csak azok, akik anyagilag elegge jol allnak.
2019. márc. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Amelyik lány akarja vagy amelyik idősebb pasi akarja, azoknak össze szokott jönni a tali...

Nem annyira ritka már a mai világban ez a felállás (sem).

2019. márc. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Az én környezetemben, ismerőseim között elég ritka dolog. Biztos vannak bevállalósabb emberek, de itt nem jellemző.

Gondolom a lány és a pasi is fél, hogy elítélik. A lány a barátaitól, hogy megszólják, vagy a szülei ekézik, hogy ez a korosztály jön be neki. A pasit meg kvázi "liliomtiprónak" titulálják. A (férfi)barátok meg úgy állítják be a lányt, mint valami tárgyat amit megszerzett, holott csak két ember vágyai keresztezték egymást.

2019. márc. 29. 08:44
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom honnan veszed hogy nem talalkoznak. ;)

30/F

2019. márc. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a kérdező felsorolta az összes előítéletét.

Akik ilyen kapcsolatokat felvállalnak, azok magas ívben tesznek a "nép hangjára"... és nekik van igazuk!

2019. márc. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

Az hogy te , vagy én vagy sok más hasonló vén f@$z nem kap friss tini puncit nem azt jelenti hogy más nem.

Aki olyan az dúskál a szűk punciba és a hamvas tinilányokba, ők pedig megtalálják azokat a fitt, jómodú, vagy trotty nagyon jómódú bácsikat akik megfelelnek az elvárásaiknak.

2019. márc. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Én 24éves vagyok a férjem 44éves lesz

38éves volt amikor jarni kezdtünk mi fogott meg benne?

A fiatalos megjelenése,az edzett teste es nem utolso szempont volt az is hogy volt saját lakása szép autója

Éretebb sokkal ez a korosztály számomra ők a legjobbak viszont az tény hogy ő mindigis fiatal lányok között mozgott es tényleg ugy is néz ki mint egy jó 30as rengeteget ad magára

Kevés az ilyen 40+os..

2019. márc. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
A hiba benned van rengeteg 18 alatti lánnyal volt már dolgom. 38/F
2019. márc. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

#8


Lehet, hogy olyan vagy, mint az elozonek a ferje, kigyurt, izmos, sajat lakas(ok) etc :)

2019. márc. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Nyugi nekem is idősebb pasim van. Az, hogy te a környezetedben nem láttál még ellenpéldát az nem azt jelenti, hogy máshol se látnál.

Amúgy mit teszel azért, hogy a fiatal csajok tapadjanak rád? Edzel? Dolgozol? Fiatalos vagy? Megtudsz állni a saját lábadon?

2019. márc. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!