Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka annak hogy engem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak hogy engem nagyon be tudnak indítani azok a lányok akiknek széles a csípőjük a derekukhoz képest?

Figyelt kérdés

Pl a vékony testalkatú lányok nem vonzanak annyira, sem a magas lányok.

Az átlagos testmagasságú és testsúlyuak tetszenek nagyon, de néhány kiló plusz sem baj.

Tehát miért van az hogy az ilyen alkatú lányoknál mindig azt érzem hogy szexelni akarok vele, viszont a vékony lányoknál nem érzek ilyet.


2019. jún. 7. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kell mindenben okot keresni? Neked egyszerűen ők jönnek be, ennyi.
2019. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gyépésmérnök ***** válasza:

Nem csak te.

Alap hogy a széles medencecsont megkönnyíti a szülést, az utódok így életképesebbek lesznek.

De lehet hogy édesanyádnak van széles csípője és azért.

2019. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a medence csont meg szülés dolog nagy hülyeség, a feleségem 80kiló széles csípő D-s mell, 12 órás szenvedés után császározni kellett,mert nem tudott tovább tágulni a teje is kevés volt.

A barátnője 50 kiló kb 1 óra alatt megszült A-s melle van és annyi teje volt hogy még a macskája is azt itta.

2019. jún. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy neked ők tetszenek, ez az oka ! Amúgy meg nincs oka, nem is kell keresni. 😁😁
2019. jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az amiért engem,mert imádom a széles csípőjű nőket!
2019. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!