Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezeknek a 50-es évekbeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeknek a 50-es évekbeli nőknek hogy ilyen vékony a derekuk és széles a csípőjük? (link! )

Figyelt kérdés

[link]


És ez a fürdőruha ezt csak kiemeli.

Én nem vagyok se nem vékony, se nem kövér. Olyan átlagos alkatom van, de sosem néznék ki így ezekben a ruhákban. :S

Ők annyira nőiesek.


2014. febr. 16. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
ezek modellek.NEKED SOSEM LESZ ILYEN :D
2014. febr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jajj, hát háború után kaja nem volt. Meg a féreg tablettát szerették Velük. Ha Te is így teszel, hidd el nem lesz gond.
2014. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fuzot hordtak. A mai gebe modelleknel mindenkepp szebbek, az teny.
2014. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Látatlanban ilyet kijelenteni. :D bár van benne igazság, ezzel tisztában vagyok :)

De ha modellek is...akkor is emberek.

És az utcákon is kevés ilyen csinos nőt látni.

A mostani modellekről meg már ne is beszéljünk...

2014. febr. 16. 20:45
 5/10 A kérdező kommentje:

A mai modellek egyáltalán nem szebbek, sőt...

Én is amúgy a fűzőre gondoltam.

2014. febr. 16. 20:46
 6/10 anonim ***** válasza:
látatlanban is tudok mindent. de ha ez segít már valószínű jobban nézel ki tőlük :D
2014. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fűző...
2014. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De a fűző formálja az alakot? Nem csak akkor ha az ember éppen viseli? Ha sokat hordja miután leveszi is olyan marad? Mert ezek a nők nem hinném, hogy ezek alatt a fürdőruhák alatt viselnék.
2014. febr. 16. 21:20
 9/10 anonim ***** válasza:

ők még marhapörköltet zabáltak nokedlivel nem mekit kfc vel


egyik se kalóriaszegényebb mint a másik de mire megfőzte el is égette a kalóriát a sarokig elsétálás meg vissza max a pofáját égeti hogy nem tud főzni

2014. febr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért a mai nők közül sem mindegyik jár mekibe és eszi azokat az egészségtelen ételeket..pl. én sem.
2014. febr. 16. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!