Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdekes cikk. Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes cikk. Ti mit gondoltok arról ha valaki 30+ evésen is otthon él anyuci szoknyája alatt? Nincs saját élete, párkapcsolata ezáltal szexualitás is csak "MarokMarcsival" van neki?

Figyelt kérdés
[link]

#szűz #30 éves #örök gyerek #anyucival él #de neki így jó #Pán Péter Szindroma
2019. jún. 7. 10:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Huszonévesen én is szüleimmel lakom, barátnőm is volt nem egy, és van is. Azonban érettségivel+szakmával keresek kemény 150.000 Ft-ot, abból hogy a f*-ba vegyek saját lakást?:) Vegyek fel hitelt és fizessem életem végéig? Aztán ha esetleg jönne pár hónap munkanélküliség/betegség/akármi? Fizessek albérletet ami igazából kidobott pénz és a fizetésem több, mint fele? Na köszi, nem.

Ja és akkor miért nem keresek más munkát? Mert ezt szeretem csinálni, nem fogok olyat, amit utálok hogy max 50-100ezerrel többet keressek havonta. Ha meg felköltözök BP-re, hogy ezzel a munkával keressek többet, ugyanúgy mehet a plusz pénzt albérletre/lakáshitelre+nem is szeretnék pesten élni. Nem tudom mi a f***ert kell az ilyeneken ítélkezni, akinek ez jó, annak ez jó...

2019. jún. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Yskirde ***** válasza:
Igen, csak a környezetednek talán nem, és nem is normális, hogy nem kezdesz el élni. Mindenki másnak is nehéz, szerinted más nem költözött el ennyi fizuból? Csak te vagy egyedül a világon akinek nehéz, csak te fel is adod. Így kb "élni" is felesleges, mert csalódást okozol a szüleidnek is, hogy ennyire életképtelen gyereket neveltek, mellesleg saját életed sincs so...
2019. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!