Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a mostani tudatod időutazna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a mostani tudatod időutazna és visszakerülnél a 15 éves éned testébe, mit csinálnál másképp az életedben szexuális, szerelmi szempontból?

Figyelt kérdés
2019. jún. 7. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Sok mindent nem változtatnék, inkább csak az elpuskázott lehetőségeket húznám be. Amit ki akartam próbálni, azok nagyjából már megvannak. 39/F
2019. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hárítanék semmit, hanem megadnám magam és rengeteg tapasztalatot szereznék.
2019. jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Semmit. Én mindig is úgy éltem az életemet, hogy mások hibáit ne kövessem el(pl túl korán elköteleződni, aztán 30 évesen már válni/megcsalva lenni/nyakamon több gyerekkel maradni), illetve arra gondolok, hogy ha majd idős koromban visszatekintek, arra gondolhassak, hogy “igen, mindent megéltem, amit meg akartam” :) 15 évesen még nem szexeltem, nem volt barátom, csak 17 évesen, de ezen nem is változtatnék, olyan fiatalon még nem érett hozzá az ember. Utána jött a bulizós, szexelgetős korszakom is, nagyon örülök, hogy ezt is átéltem, nekem ilyen fiatalon túl unalmas lenne egy párkapcsolat. Most vagyok 23, már lassan kész lennék elköteleződni, de nem erőltetem, jön, amikor jönnie kell. Ezzel úgy vagyok, hogy inkább később, mint túl korán.
2019. jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ooo valszeg elmennek szexualis terapeutanak :-D


Tudatosabb lenne a szexualis eletem. Tobbet tudnek. Es mar ismernem a vagyaim. Nem fekudnek le az akkori baratommal. Hanem varnak a szexel pl.

2019. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
unokanővéremnél kezdeményeznék mert akkor egy ágyban aludtunk de nem mertem hozzá érni. meg akkoriban félénkebb fiú voltam hogy szerelmet valljak osztálytársnőmnek.
2019. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tennék másképp ,mindig is tisztában voltam azzal ,hogy fiatalon nem akarom elveszíteni nem éreztem érettnek magam rá és nem is történt meg fiatalon, 22 évesen vesztettem el és nem bántam meg ennek így kellett történnie.
2019. jún. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van pár elbaltázott nő, aki meglehetett volna, de balek voltam.

Plusz 18 évesen kezdtem el intenzíven csajozni.

Na ezt levinném 14-re, mert gimiben kb 3 lánnyal csókolózáltam :D

2019. jún. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Úgy látom, nem csak én vagyok úgy hogy csak jóval később esett le párszor, hogy az a lány akart tőlem valamit...


És mennyivel több önbizalmam lenne, úgy hogy már nem valami romantikus és misztikus szerelmi rituálénak képzelném a szexet, hanem annak, ami: élvezet, közös játék.


Ja, és messze elkerülném azt bipoláris lányt, akivel 19 évesen másfél évig nyúztuk egymás idegeit.

2019. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Júj azt hiszem végig mennék egy csomó lányon akit akkoriban csak messziről nézegettünk! Biztos hogy nagyon rossz hírem lenne hamar!
2019. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!