Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan legyek jó a szexchatben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jó a szexchatben?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok és lány, ez az első kapcsolatom. A barátom néha kezdeményez ilyesmit, de mivel én annyira nem voltam vevő rá, nem erőlteti, viszont tudom, hogy örülne neki, ezért szívesen csinálnám és lennék jó benne, csak túl gátlásosnak érzem magam ehhez. Mikor ő kezdeményez, akkor az beindít, ennek ellenére mégsem tudom, mit kéne reagálnom, nem érzem komfortosan magam ebben a helyzetben, pedig bízom benne, szeretem és kívánom. Gondolom miután lefeküdtünk (eddig petting volt csak köztünk) és több szexuális tapasztalatom lesz, ez is könnyebben fog jönni, de szerintem akkor sem beszélnék szívesen a vágyaimról, leírni izgató kontextusban pedig még kevésbé menne. Élőben egyébként egyáltalán nem érzem magam gátlásosnak, szerintem nagyon nyitott vagyok. Szóval tudnátok tippeket adni, hogy hogyan győzzem le az ellenérzéseimet, valamint konkrétumoknak is jöhetnek, hogy mégis mit kéne reagálnom.

2019. jún. 8. 09:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudod a vágyait? Ha igen, azt sződd bele. Én pl tudom, hogy engem is, és a partneremet is izgatnak a különböző helyszínek, gyakran megemlítem. Meg a legtöbb ember, ha részletesen leírod már a szopás menetét, kikészül. Nem feltétlenül gátlásosság amúgy, csak mondd ki a szavakat. Tuti vannak gondolataid, írd le! Szuper lesz:)
2019. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!