Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg léteznek nők, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg léteznek nők, akik élvezik az anált és még pasi nélkül is kényeztetik vibrivel a popsinyílást?

Figyelt kérdés

Nemtudom elhinni, hogy egy nő ezt komolyan tudná élvezni. Kort is írjatok.

F/23



2019. jún. 9. 09:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én egy jó kávét élveznék most egy nővel a Duna mellett ebben a napsütésben.

(Utána tőlem anál is jöhet vagy Szomszédokat is nézhetünk, de persze csak ha akarja)

2019. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vibrátorral, de szoktam kényeztetni, mióta találtam egy jó partnert már ő kényezteti. 40
2019. jún. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Igen léteznek. Mondjuk én magamtól nem izgatom a popsimat, de az anált szeretem. Persze csak ha egy hozzáértő férfi csinálja.


22L

2019. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem is hihetetlen mert fantasztikus lenne ilyen nővel lenni!!
2019. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Dildoval jobb erzes szerintem 19/L
2019. jún. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Nemtudom de ti vagy szüzek vagytok vagy egyszerüen csak mese világba éltek...természetesen a fenék is egy erogén zonánk és ha megfelelően van izgatva akkor igen is lehet ÉLVEZNI! És igen vannak lányok pl én is akik maszturbálás közben ha minden adott hozzá akkor izgatom a fenekemet is mert ÉLVEZEM mert rájöttem hogy hogyan kell ugy csinálni hogy az jo érzés legyen...nem tudom ebbe mi a hihetettlen ...

24l

2019. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ujjal szoktam izgatni :)

21/L

2019. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A szeretőm rendszeresen kéri. Velem próbálta ki először és simán elélvez tőle.


33/F

2019. jún. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pluggal és vibrivel is szoktam magamnak.
2019. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen léteznek, itt vagyok pl én is. Igaz nem vibrivel, hanem dildóval vagy az ujjammal, de sokkal élvezetesebb a meszti ha a fenekem is izgatom.
2019. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!