Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori az hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az hogy minden szűz lányt kinyalnak első szex előtt?

Figyelt kérdés
És milyen érzés?

2019. jún. 9. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem gyakori hogy mind. Mivel mindet tuti nem.
2019. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Én eddig még mindig így tettem! És fogok is a jövőben! Eddig még nem volt panasz!
2019. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

2-es..

Rendes fiú..

2019. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem gyakori, sőt, nincs ilyen.

Biztos hogy nem teszik meg minden egyes lánnyal.

2019. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig,s nem csak a szüzeket,imádok kényeztetni. F
2019. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés nyelvtani helytelenségét ne vegyük figyelembe..

Sok szűz lány alapjából ódzkodik tőle + biztos van olyan fiú aki nem szeret/ nem akar nyalni így szerintem fele-fele arány.

2019. jún. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha esetleg azért kérdezed, mert te ezt szeretnéd akkor ne statisztikában bízz hanem a nyílt kommunikációban, vagyis mond meg a barátodnak hogy te ezt szeretnéd. (ha pasi vagy és a csaj kéri akkor meg nyald ki, mert hálás lesz érte)
2019. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom két partnerem volf eddig szüz. Mindkettőt imádtam kinyalni. Mikor oda került a sor hogy szűzeség elvesztése előtte is alaposan kinyaltam.
2019. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, mert imádok nyalni és élvezetet adni.
2019. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 xKakashix ***** válasza:
100%

1 szűz lánnyal voltam eddig, alap volt, hogy sokáig fogom kényeztetni behatolás előtt, amúgy is szeretek nyalni és így férfi szemmel elmondhatom hogy a szűz puncinál kevés izgatóbb punci van ha nyalásról van szó..

persze aztán az íz még ronthat a helyzeten, de szerencsére én még nem nyaltam nagyon rossz ízűt :D

2019. jún. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!