Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érzelmek nélkül, hogy működhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmek nélkül, hogy működhet jól egy szexkapcsolat hosszútávon?

Figyelt kérdés
Oké néha elviszi az embert a hév összejöhetnek jó egy éjszakás kalandok, de mondjuk egy éven át érzelmek nélkül fent lehet tartani egy szexkapcsolatot, hol a szex mindig jó? Hogy lehet ugyanolyan vággyal meg szenvedéllyel belemenni mindig, ha már nincs meg az újdonság varázs sem? Előjön a kötözés ilyen távon vagy inkább megszakad a kapcsolat?

2019. jún. 10. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

éveken át ment, s élveztem, mindig volt újdonság. 4 év után borult ki a lány, hogy szerelmes, s nem bírja. Háromszor újra kezdtük.


Én odafigyelést, tiszteletet, élvezetet, meghallgatást adtam bele, és olyan orgazmusokat okoztam neki, amire azt mondta, előtte nem volt ilyenje.


Most nincs partnerem...


42/F

2019. jún. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb csak szex semmi más
2019. jún. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak érzelmek nélkül mehet.

Addig csak az az elvárás hogy kielégítsd.

Utána már minden más

2019. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valami kis érzelem mindig van, van akinek a szexpartner majdnem olyan fontos mint pl. a kutyája vagy veterán autója, van akinek meg fontosabb is.
2019. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom elképzelni, hogy évekig összejárjak valakivel, akivel jó a szex, és ne szeressek bele. Éppen ezért soha nem is próbálkoztam és nem is fogok ilyennel. Csak a szívemet törné össze.
2019. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó jól beszél. Fél évnél tovább semmi esetre sem érdemes húzni. (Addig sem, de itt most nem ez volt a kérdés.)
2019. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

1,5 éve van ez így az egyik legjobb fiú barátommal.

Igazából nem csak szex van, hanem programok stb.

De nem vagyunk együtt,mivel nem működne,ő is mondta és én is tudom, ha együtt lennénk kb egy hét alatt kinyírnánk egymást,annyira makacs és különbözőek vagyunk.

Már sok veszekedés is volt,voltak holtpontok,hogy na kész,ennyi volt,vége, de valahogy mindig újrakezdtük.

A szex iszonyúan jó,nagyon erős a kémia.

Ja és se neki se nekem nem volt más ez alatt az 1,5 év alatt.

Nem tudom még meddig fog tartani...

Nekem kezd hiányozni egy rendes társ és szerintem neki is.

22N

2019. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Évekig is jól tud működni.
2019. jún. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!