Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben csókolózni túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben csókolózni túl intim lenne?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolatban a pasi nem akar úgy csókolózni ha közben bennem van, mert szerinte ez túl szenvedélyes olyannal akihez nem kötnek érzelmek. Valóban így lenne?

2019. jún. 8. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Alapvetően szerintem van benne valami, de ugyanakkor hülyeség is. Emberfüggő többnyire.. valakinek a csók az intim, valaki meg egy este 10 emberrel is képes csókolózni.
2019. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Hülyeség! A dugás nem intim csak a csók?
2019. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha kívánja a csókolózást, direkt hazavágná azért az egészet, az egész pillanatot "bulit", hogy azér' nem akar csókolózni mégsem akárkivel?:D És akkor ezér hazavágja és elrontja, pedig amúgy kívánná a csókolózást?:)

Lehet amúgy , hogy ny@lás meg sz0pás után nem akar csókolózni, mert esetleg undorodik saját magától; de ha rávilágítasz neki, átgondolja, de amúgy fura; hogyha tényleg az a baja, ami a kérdésben szerepel, nevezetesen, hogy "túl intim". De akár ez is lehet egy kifogás, de tönkreteszi szerintem ez az együttlevést. Ha úgy közbe' benyögi, hogy "Bocs, de csókolózni azt nem."

2019. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 xKakashix ***** válasza:
88%

ez a köztetek lévő kémián múlik.. szexelni lehet érzelemmentesen, csókolni viszont szerintem nem lehet úgy igazán, hogyha nincs köztetek semmi érzelem, csak szimpla sex

szóval ilyen szempontból meg tudom érteni

2019. jún. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Örülj neki, h csak akkor nem akar. Én egyáltalán nem tenném szexkapcsolatban. Mivel az csak szex, a csók pedig sokkal érzelmesebb annál. Nem csókolok meg csak úgy akárkit, ahhoz nekem azért több kell mint szex. Pl, h kötődjek a csajhoz érzelmileg is. Viszont a szexkapcsolatnak nem pont az a lényege h kötöttségek nélküli alkalmi időtöltés?! Ugye? Márpedig, ha az semmi kötöttség, felelősség nincs a dologban, akkor miért is csókolnálak meg ugyan?! Mindennek ára van: a ti esetetekben ez. Ezen kár kiakadni, téged sem kényszerített senki szexkapcsolatra, szabad akaratodból mentél bele nem?! Tudtad mit vállalsz. Most meg már savanyú a szőlő?! Nem szép dolog felrúgni a "szabályokat". Ha esetleg az van még, h azért mentél bele, mert arra játszottál, h hátha egyszer csak elkezd kötődni hozzád, akkor lehet, h rossz lóra tettél. De sebaj, amennyiben megis ez a helyzet, akkot ez most jó kis lecke lesz, h megtanuld nem játszmázni kell, hanem odaállni a másik elé és elmondani az álláspontod kerek perec! Egyrészt, h a másik fél is tudja, h mire számítson részedröl, másrészt a saját érdeked is, mert nem rabolod a saját idődet. Nyilván, ha nem vagytok egy állásponton a kapcsolat jellegét illetően, akkor felesleges egymás agyát húzni, keresni kell ki-kinek olyat, akivel egyezik az igényetek. Mert amúgy meg, ha benne maradtok tudva azt, h mást-mást képzeltek bele az lesz az eredménye, h az egyik fél tök jól elvan a kis világában, a masik fél pedig szorongani, őrlődni fog. És a vége így is-úgy is ugyanaz lesz. Akkor meg már nem jobb az ilyesmin előbb túlesni? Mindenek előtt a helyzetet tisztázni, aztán majd kiderül, h hogyan is tovább...


32/f

2019. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Ez hülyeség!

A szex az intimebb, mint a csók,de attól még lehet h a pasi tényleg így gondolja.


L

2019. jún. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A csók vezet a lélekhez nem maga a szex!iIntimebb nem intimebb az igazság egy! Én így élem meg!
2019. jún. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Hát én rohadt kíváncsi vagyok hogy itt ki kamuzik és ki ír úgy hogy van bármi köze ahhoz amiről irkál, de szerintem eleve hülyeségnek hangzik hogy a szexben nincs csók :D Max akkor, ha direkt azzal akarod váratni magad, hogy még húzza az agyad mert valami izgatós masszázsra jelentkeztél be, de az más téma. Eleve ha beindulok valakire akkor arra úgy kézzel-szájjal-mindennel szoktam megkívánni, nincs olyan hogy "csak" bedugni akarom, mert az már kb olyan mint a glory-hole.
2019. jún. 9. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt pár egyéjszakásom is és mindegyik olyan volt mint egy nászéjszaka. Csókokkal simogatással, cirógatással kedvességgel és mély töltetű szemkontaktussal. Anélkül lélektelen az egész. Szóval nem értem azt a kis mimóza pasidat....

35F

2019. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigi érzelmekről szónoklókat pedig nagyon nem értem. A szex mindig lelki kapcsolódás is. Mi az hogy a csók érzelmesebb? Talán egy segédeszköznek tekintitek a szexpartnereteket??? A szex intim dolog. Ha csak egy órája is találkoztatok és belementek akkor is van köztetek valamiféle kapcsolat szimpátia bizalom tisztelet ami jóval több mint bárki más felé. Miért is ne lenne ez a viszony annyira bensőséges hogy megcsókoljátok a másikat? Mellesleg a csókra vágyni is lehet. Vagy talán nem kívánjátok a partneretek száját? Ez nekem felfoghatatlan.

35F

2019. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!