Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Környezetetekben hány olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Környezetetekben hány olyan heteró csaj van aki brahiból lefeküdt lánnyal?

Figyelt kérdés
Hogy ne a fogalmakon akadjunk fenn: tudom hogy a nők többségének van bi hajlama. Most e kérdésekben a biszexuálist annyiban határolnám el a heterótól hogy a bi komoly kapcsolatra is nyitott függetlenül a másik nemétől. A kérdésbeli heteró alatt nyilván nem a full heterókat értem akik undorodnak a női érintéstől hanem azokat akik tutira férjet és hagyományos családot akarnak de “ fiatalok vagyunk hát bulizzunk” alapon kipróbálnák ilyet illetve ezt látják barinők közt és nem akarnak különcködni a jókislánykodással plusz kíváncsiak is tehát ők is ilyet tesznek . Mert én nemrég szembesültem azzal ( saját környezetem)hogy ez elterjedtebb mint gondoltam
2019. jún. 10. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:

"tudom hogy a nők többségének van bi hajlama."

ööö... honnan tudod?

2019. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pl onnan amit tapasztaltam ismerősi beszámolókból, az okoskodó tanulmányok számomra sem lettek volna önmagukban meggyőzőek
2019. jún. 10. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:
okoskodó tanulmányok... még jó, hogy te tapasztaltad.
2019. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként te az a tipus vagy, aki szeretne benne lenni, vagy legalább kiverni rá, de sosem veszik be, ezért marad ez a gyakori kérdések. Sok sikert!
2019. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogyne valószínűleg ezeket haveri bevásárláskor tudtam meg a piac kellős közepén és nem olyan szituban amikor jobban megnyílnak a lányok :D
2019. jún. 10. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
0. Aki hetero, az nem fekszik le azonos nemű személlyel. A környezeteben hány vegán van, aki brahiból húst is eszik? Kb. ennyi értelme van a kérdésednek.
2019. jún. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100% heteró vagyok, de egy barátnőm biszex. Egyszer alaposan berúgtunk, de csak csókolóztunk. A csók neki volt jelentősebb, én kb semmit nem éreztem..
2019. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!