Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, bejön nektek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, bejön nektek az insta-modell alak?

Figyelt kérdés

Szép hosszú haj, babaarc, mesteri smink, homokóra alkat (vékony derék, közepes vagy nagy mell, kerek popó), szolizott bőr, stb...?

Járnátok ilyen nővel?

Indoklást és kort írjatok!



2019. jún. 10. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szex szempontjából maga lehet az álom az olyan jellemzőkkel rendelkező csajokkal, amiket írtál kérdező.

Viszont sajnos nagyrészük eléggé elvan szállva magától, szóval komoly kapcsolatra nem igazán alkalmasak.

27/F

2019. jún. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

> insta-modell alak

1) Nincs olyan, hogy "Insta-modell". Ezzel az erővel a gamer férfiak Call of Duty-sniperek.

2) Az Instagramon rengeteg nő van, rengetegféle alakkal.

3) Ha már Instagram, linkelhettél volna profilt, ami alapján válaszolni is lehetett volna a kérdésre érdemben.

2019. jún. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Semmiképp nem járnék ilyen lánnyal, akkor sem ha ő kezdeményez.


Én szeretem ha a barátnőm természetes és nem a lájkokból táplálkozik az önbizalma.

Szerencsére eddig csak olyan barátnőim voltak, akik smink, szép ruha és egyéb kiegészítők nélkül is gyönyörűek voltak.


25/F

2019. jún. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Imadom az instamodelleket ... kovetek is vagy ezret
2019. jún. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Csak a külsöt nézve: A mellig érő haj nekem még bejön, a hosszabb semmiképp nem. A sminkért eleve nem rajongok, a "mesteri" pedig taszít.


Belsőt nézve: Van bennem egy olyan sztereotípia (még mindig), h aki ennyire ad a külsejére, annak baj van a belsőjével. 30F

2019. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Bocsi...

Járnék vele igen, ha ugy alakul. De mondjuk nem "mernék" kezdeményezni

2019. jún. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ezen az oldalon az átlag IQ olyan 70-80 körül lehet. 😂 Mondjátok, ti szerencsétlenek, a hozzászólásom mely pontját tudjátok megcáfolni? Segítek, A kettes voltam.

A Dunning–Kruger-effektus tipikus példái vagyok; ahhoz is túl egyszerűnek születtetek, hogy a saját, korlátozott képességeiteket belássátok.

2019. jún. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!