Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, nektek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, nektek is bejön Palvin Barbara (kép lent! )?

Figyelt kérdés

Itt van két kép róla:)


[link]


[link]


Esetleg ti is linkelhettek más lányokat aki tetszik nektek :)

19/L



2012. okt. 15. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
nem, szőke hajú nagy fenekűeket szeretem
2012. okt. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem tetszik :)
2012. okt. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szerintem nagyon szép!:)

És csak 19, annyi mint én, közben meg olyasmi magabiztos kisugárzása van, mint a tapasztaltabb nőknek, nagyon vonzó...

2012. okt. 15. 15:36
 4/12 anonim ***** válasza:
miért ne tetszhetne nekik?? vagy a leszbikusok csak a csúnya nőket szeretik??
2012. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nagyon szexi.

Egyedul a szaja nem tetszik.A kicsi ajkak jonnek be.Olyan mint pl az egyik mexikoi sorozatbol Juan Miguelnek ez Marycsulynsm van.

De azert nalam nem a kulso meg a kulso jegyek a legfontosabb szempont.


17L,biszex

2012. okt. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, túl Barbie- babás. Ettől függetlenül szép, de alacsonyabb vagy középmagas lányokat preferálom.:) Kristen Stewart például abszolút fav.
2012. okt. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Zsazsa92 ***** válasza:
Be hát;)
2012. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kicsit off: pont ezen gondolkoztam valamelyik nap, hogy Kristen Stewartot mindenki szidja (skatulya szerep?), pedig szerintem is szép =D


On: ez a lány nekem túl vékony, valamint idősebbnek tűnik, mint amennyi. Ha még magas is, akkor az is mínusz, mert félek a magas lányoktól ='D (na jó nem, csak én alacsony vagyok, és nehezen viselem, ha a felhők fölül pislognak rám).

2012. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

OFF

Kristen Stewartot azért nem szeretem (és még sokan mások)mert:

1. a twilight szar

2. mindig férfiasan öltözködik

3. sok embernek nem jön be a hófehér bőr

4. képtelen mosolyogni

2012. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

# 9/9

Off (majd kérhettek törlést a kommentre nyugodtan, hogy out of nowhere =))

Az első érveden kívül az összeset megértem, ezt hívják úgy, hogy ízlés, és tök jó, hogy nem vagyunk egyformák, mert akkor OP rosszul járna a sok versenyzővel Palvin Barbaráért =D

Az első érved is csak azért sántít - mert bár a Twilight valóban nem egy mestermű -, szerencsétlen színésznő nem tehet róla, hogy ócska filmbe tették bele (>a minek fogadta el< meg buta érv munkalehetőségnél), ennek nem sok köze van ahhoz, hogy jó nő-e avagy sem (mármint a szemlélőnek). =D

2012. okt. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!