Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem engedi nekem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi nekem az élet azt hogy szexeljek?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom már úgy érzem hogy az élet direk meg akar fosztani az élet egyik legjobb érzésétől.

Eddig volt kettő lány akivel össze jött az alkalmi, több szexet beszéltünk meg, de rövid időn belül barátja lett mindkettőjüknek, így csak párszor szexeltünk.

Tini koromban egy lánnyal sem jött össze, ráadásul hereviszerem volt ami miatt elég szégyenlős voltam így nem is mertem volna levetkőzni egy lány előtt sem, meg rohadtul fájt, és pár év múlva mertem csak orvoshoz menni vele. Szóval nem elég hogy nem szexeltem tini koromban, még fájdalmat is okozott a nemi szervem, ami pont hogy örömöt kéne hogy szerezzen.


Miért nem akarja az élet hogy szexeljek? Alkamit sem találok nem hogy barátnőt...


2019. jún. 10. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"Az élet"? Az, hogy lúzer vagy, és nem állod meg a helyed a versenyben a lányokért, nem egy külső gonosz erő miatt van, minden rajtad múlik, az is hogy min váltotatsz. Ha ezt elfogadnád, előrébb lennél egy lépéssel.
2019. jún. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Szerencsés vagy, hogy neked nincsenek ilyen gondjaid!

2019. jún. 10. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első megadta a választ, de a kérdező hárít. Nem tudja elviselni, ha sajnálat helyett az igazat mondják neki...

Persze, az lesz a megoldás, ha kiírsz még 85 ugyanolyan kérdést, kicsit más szavakkal és néhány kamu-betoldással és akkor minden megoldódik :)

2019. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehát már szexeltél. Tehát engedi. Legalábbis szerintem.
2019. jún. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

talán ha barátnőt és nem alkalmit keresnél, sikeresebben szexelnél.


amúgy nagyon macsó és férfias ez a siránkozás, hogy az életed kegyetlen és az univerzum összefogott ellened, csakis ellened, sőt a Plútó állása is azért olyan amilyen, hogy téged megakadályozzon a szexben.

2019. jún. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mickbro ***** válasza:

Hát... vki szerencsés vki nem. Jó a megfigyelésed. De h a kérdésre válaszoljak is. Te nem a szerencsések közé születtél, de, ha ez vigasztal, lehetnél még szerencsétlenebb is. A másik jó hír h küzdhetsz, és talán lesz eredménye.

Hozzáállás kérdése, h ki miben hisz. Van aki ateista, van ki vallásos, és van ki nem is gondolkodik.

Előzö életeid valamelyikében pap lehettél, és nőtlenségi fogadalmat tettél. Ez kihat a mostani életedre. Kérd a Jóistent, h engedje el a fogadalmadat!

2019. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!