Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi intim gyanta: nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi intim gyanta: nők, nektek milyen fazon tetszik?

Figyelt kérdés

A nagy melegben a fanszőrzet terén az ősdzsungel óhatatlanul szagokhoz vezet. Nők, ti mit gondoltok arról, ha valaki férfiként gyantáztat intim területen? Lehet ugye teljes intim területet gyantáztatni, vagy akár csak részben, mondjuk csak herezacskó és pénisz stb.


Nekem például a szeméremdomb szőrös marad, minden más gyantázva van tűnik a legjobbnak, jut is marad is alapon: nem kisfiús, de az orálnál kényeztetett részek mégis szőrtelenek, higiénikusak.


Ti mit gondoltok? Kérlek jelezzetek kort is!



2019. jún. 12. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Csak vágd rövidre. A csupasz kukac nekem nem vonzó, sőt ha amúgy szőrös vagy akkor még röhejes is a csupasz placc középen.
2019. jún. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem mint nőt azzal sokkoltál ezt hogy eled túl 🤣. A gyantázas brutál fajdalmas. Egyszer tették velem. Legszívesebben könyörögtem volna kötözzenek le 🤣

Inkabb borotva .!

2019. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél vezet szagokhoz :) Tisztálkodj többet!
2019. jún. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Fájni fáj az intim gyanta, de azért ki lehet bírni.

A borosta szerinem nagyon kellemetlen tud lenni, nem beszélve a nők számára nehezen megérthető kínlódásról, amit a zacsi leborotválása jelent. :)

2019. jún. 12. 11:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak zacskót borotvalom heti egyszer, zuhanyzas kozben
2019. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
....elment hamarabb....szóval még annyi, hogy fanszőrt meg trimmelem, hogy ne legyen szuros.
2019. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!