Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak a csupasz tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak a csupasz tetszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Neki a teljes szőrtelenség tetszik, de én nem akarom borotválni hogy viszketéssel, gyorsan nőjön megint. A gyantát és epilátort biztosan nem bírnám ki ott. (Igazság szerint én hagynám úgy ahogy van) Van ötletetek?

(u.i.: NEM KÉREK "nekem megfelelnél" ÉS EGYÉB ILYEN LEVELEKET!)



2014. jún. 28. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Erre nem tudok normális választ adni....

Engem magam miatt zavart világ életemben...

2014. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Noss, végeredményben az enyém is egy "nekem megfelelne" szöveg.

Szerintem a természetes is szép, és nőiesebb és vonzó. Szerintem mondd meg neki, hogy te így akarod hagyni és ha nem tetszik neki, ne nyúljon hozzá.

Egyébként örülök, hogy nem akarod követni a divat hülyeséget... nem hiába van az ott, ahol van.

2014. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lézeres kezelés?
2014. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gyantát ki lehet birni, szedesd le gyantával, nekem az menne a legjobban. Epilátort még a lábamon se birom, borotválástól meg gyorsan nől és erősebben. Hála az én barátomnak mindegy, még megse kérdeztem tőle melyik változat tetszik neki. Én rám szokott rámjönni, főleg nyáron hogy gyantáztatom.
2014. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...nos, nem tudom a lézeres kezelést ott lehet e...?
2014. jún. 28. 20:01
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Az én válaszom nem az, hogy nekem megfelelnél hanem az, hogy nekem se felelnél meg.Keress akkor olyan barátot, akinek így megfelelsz.
2014. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen lehet ott!

[link]

2014. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
rövidre nyírva, bikinivonalon borotválva sokan szeretik.
2014. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi! de gondolom azért nem túl olcsó a dolog.
2014. jún. 28. 20:07
 10/12 anonim ***** válasza:
most akarod, vagy inkább a barátodtól védjünk meg?
2014. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!