Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent az ha valaki 32...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha valaki 32 évesen még nem tudott szeretkezni senkivel?

Figyelt kérdés

Pedig ismerkedik, igyekszik őszintén önmagát adni, barátkozik, keresi a párját, nyitott és keresi a boldogságát jelenleg egyedül állóként is de párhuzamosan párkapcsolatra és párkapcsolati boldogságra is nyitott.

Még sem jött össze eddig neki barátnő, járás, párkapcsolat, lefekvés, szeretkezés.

Normálisan közelíti a dolgokat vagy gond van vele?



2019. jún. 12. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

a nyitott és a "megszerzem magamnak" között nagy a különbség.

Én azt mondanám, hogy várja a sültgalambot és nagyon nagyon nem teszi meg a kellő lépéseket

2019. jún. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Milyen az a megszerzem magamnak hozzáállás?
2019. jún. 12. 14:39
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyesnek igaza van,a megszerzi magának az az egészséges férfi vadászösztönt jelenti( határozott, és tudja, hogy mikor legyen az), amit a nők egyből megérkeznek, ha van, de azt is hogy hogy nincs, utóbbi nagyon elbizonytalanít őket...
2019. jún. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

2: Azt jelenti, hogy attól, mert "nyitott vagyok" rá, hogy mocskosul gazdag legyek, még nem leszek. Azért tenni is kell.

Párkapcsolatra, nők megszerzésére ugyanez igaz.

Az, hogy nyitott vagy, az én értelmezésemben annyit jelet, hogy hát igazából nem tiltakoznál, ha egy nő az ágyába ráncigálna.

2019. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tudom milyen az a megszerzem magamnak hozzá állás.

Legutóbb ezzel a hozzá állással kezdtem udvarolni egy lánynak, az lett a megszerzem magamnak hozzáállás vége, hogy zaklatásnak vette és elutasítás lett az udvarlás vége. Ezután a kellemetlen élmény után sokkal óvatosabb lettem. Ezért lett ilyen megfogalmazású a kérdés.

2019. jún. 12. 15:29
 6/11 anonim ***** válasza:
figyelj, a megszerzem magamnak hozzáállásban is meg kell találni az arany középutat és bizonyos lépéseket jókor kell időzíteni, és megfelelő módon...
2019. jún. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy varázsló lettél! Gratulálok!
2019. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ahogy mások is írják, a megszerzem magamnak nem azt jelenti, hogy zaklasd, hanem, hogy a lehető legtöbbet megteszek azért, hogy elcsábítsam, hogy vágyat keltsek benne, ha ez azt jelenti, hogy megveszem az összes gumimacit a tescoban, mert az a kedvence, akkor azt csinálod, de ismerned kell a határokat és tisztában kell lenned azzal, hogy sok elutasítást kapsz az élettől, de nem adhatod fel, addig kell csinálni, amíg az igazit meg nem találod
2019. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem adom fel, teszem tovább amit szeretnék...
2019. jún. 12. 17:03
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nem adom fel, teszem tovább amit szeretnék..."


Helyes hozzáállás, de 32 évesen el kellene gondolkozni azon, hogy valamit rosszul csinálsz és más technikákat bevetni. Elég megnézni sikeres csajozókat és utánozni őket, vagy pedig tanácsot kérni olyanoktól, akik mindig is párkapcsolatban voltak.


És ha ők azt tanácsolják, hogy "húzd ki magad, vágd le a hajad és mosakodj meg", akkor azt meg kell fogadni

2019. jún. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!