Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy a nőknél van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a nőknél van egy 5 alkalmas szexkritérium kapcsolatoknál? Tehát ha 5 alkalom után sem jó a szex, kicsi/átlagos 16 centis farka van. Akkor kuka?

Figyelt kérdés

Több lánytól hallottam ezt. 20-28 között...


Indulhat bármennyire jól a móka, ha a 5 este után sem hozza a teljesítményt a férfi, vagy nem jók a paraméterei, akkor azonnal szakít.


Nekem nincs gondom ezzel, bár még csak két barátnőmmel feküdtem le (az egyikkel csak 1x)... viszont kicsit elszomorító a téma. Nekem is fontos a szex, de nem ennyire, hogy ilyen szabályokat hozzak... mi van ha szeretem a lányt, és 10 alkalom után jövünk bele? Eleve nekem fontosabb, hogy jól kijöjjünk, mert a szex csak kis része egy kapcsolatnak.


Itt az a kérdés, őszintén hogy ti mit gondoltok erről? Mert ők őszinték voltak, bevallották, de van aki nem vallja be, aztán kidob valami más indokra hivatkozva. (Szerencsére nem éltem még át)



2019. jún. 12. 14:33
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Mekkorákkal nyomták őt?
2019. jún. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Lényegtelen mit válaszolunk, a kérdezőnek már megvan a válasza. A nőknek nem ez kell, teljesen másképp működnek, nem +3 centitől leszel jó az ágyban.
2019. jún. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

23 centis volt az első.

18-19 a második. Akitől nem tudott elmenni, mert hogy nem érezte. Be is szólt neki hogy kicsi a farka és nem volt olyan jó a szex, mint az első barátjával.


...de azért dugatta magát persze.


Remélem kevés ilyen fúria van :D elpusztította volna az önbizalmamat...

2019. jún. 13. 10:23
 24/37 A kérdező kommentje:

... de nem akartam péniszméret témára kihegyezni.


Engem az érdekelt, hogy mi az a tényező ami miatt azonnal megszakítják az ismerkedést a nők.


Férfiként én nem vagyok ennyire szigorú. Soha nem számított az első pár alkalom... én még hónapok után is adnék esélyt, hogy tanítgassam ha nagyon fadarab.


Nyilván a nők század ennyire sem elnézőek... szerencsére eddig tudtam "teljesíteni"...de azért kicsit állásinterjú szaga van ennek is, ami nem annyira pozitív számomra.

2019. jún. 13. 10:28
 25/37 anonim ***** válasza:
Szétkúratta magát. Nőkre jellemző!
2019. jún. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

"Na mindegy, nekem jobb nőim voltak sokkal"

Ja, ezért írsz ilyen kérdéseket

2019. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Most ezt nem értem hogy jön ide?


Azért mert nem dugok össze mindenkivel, hanem megválogatom a barátnőimet? Nekem sokkal fontosabb a személyiség, meg hogy aranyos legyen inkább. Összességében jó nő, aki intelligens, igényes magára és lehoznám érte a csillagokat.


Ezért sem volt túl sok szexpartnerem, mert nekem ennél fontosabb tényezők is vannak egy kapcsolatban, illetve túl intim az hogy lefeküdjek valakivel csak úgy.


Épp ezért hozzá sem nyúlnék egy ilyen gumi nélkül dugó spermatartályhoz. Nekem mesélté, hogy bele is élvezett a legutóbbi szexpartnere...de úgy sem lesz terhes.

Egy hétre rá el is kapott valami gombás fertőzést.


Ha fontos lenne a dugás, akkor nyilván elkapnám és megadnám neki ami jár. Függetlenül a lóméretű pasijaitól...de ennyire nem vagyok ösztönállat. Inkább koncentrálok egy hosszútávú kapcsolatra...

2019. jún. 13. 11:41
 28/37 anonim ***** válasza:
Ne a nőket okold kérdező amiért szerencsétlen vagy
2019. jún. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

#28, Te olvastad amit írtam? Ne b...ssz már fel.


1. Nem okoltam a nőket

2. Nem vagyok szerencsétlen.


Nyilván ideböfögni valamit egyszerűbb, mint egy értlemes hozzászólás.


Ismétlem én még nem futottam bele ebbe a "kritériumba", teljesen oké volt minden előző barátnőmmel. Most épp egy komoly "projecten" dolgozok egy értelmes orvosis lánnyal.


Csupán több helyről hallottam a kérdésben említett dolgot, és kíváncsi voltam hogyan gondolják a nők, mert én máshogy gondolom.


...de már bánom, hogy feltettem...

2019. jún. 13. 16:15
 30/37 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező, hagyd, ez a 66%-os ostoba muff mindent nagyon tud,okos. Ja, és ő senkivel nem privátozik, hiszen ő miszisz. Na engedd el.
2019. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!