Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy a nőknél van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a nőknél van egy 5 alkalmas szexkritérium kapcsolatoknál? Tehát ha 5 alkalom után sem jó a szex, kicsi/átlagos 16 centis farka van. Akkor kuka?

Figyelt kérdés

Több lánytól hallottam ezt. 20-28 között...


Indulhat bármennyire jól a móka, ha a 5 este után sem hozza a teljesítményt a férfi, vagy nem jók a paraméterei, akkor azonnal szakít.


Nekem nincs gondom ezzel, bár még csak két barátnőmmel feküdtem le (az egyikkel csak 1x)... viszont kicsit elszomorító a téma. Nekem is fontos a szex, de nem ennyire, hogy ilyen szabályokat hozzak... mi van ha szeretem a lányt, és 10 alkalom után jövünk bele? Eleve nekem fontosabb, hogy jól kijöjjünk, mert a szex csak kis része egy kapcsolatnak.


Itt az a kérdés, őszintén hogy ti mit gondoltok erről? Mert ők őszinték voltak, bevallották, de van aki nem vallja be, aztán kidob valami más indokra hivatkozva. (Szerencsére nem éltem még át)



2019. jún. 12. 14:33
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Neked mi bajod van #30? Ideges vagy? Xanaxot vegyél be vagy szedjél hangyát
2019. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
49%

Neked kéne;) te kötsz bele sok kiírásba... megmondod a tuti.

Nincs bikucid?

2019. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Ennem kötök bele semmibe, nem tudod honnan veszed, nem csak én vagyok 66%-os te okoska..
2019. jún. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbbet te írsz.
2019. jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Megkérdezem még egyszer, mert látom nehéz a felfogásod.. Honnan veszed, hog, én írom azokat?
2019. jún. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 kretens válasza:
0%
Nos először is mindenki nézzen tükörbe.Aztán ha rájön hogy mennyire szép akkor hasonló szépségü partnert válasszon magának.Akinek kicsi a műszere az se sopánkodjon mert vannak prostituáltak bár fizetni kell érte de ők nem a méretet nézik hanem hogy elélvezz.
2019. jún. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Á, mindent lehetséges elérni... csak el kell hinni, hogy ott van :D akkor is ha nincs.

Ezt megtanultam a sportból.


Különben meg matek az egész. Ha nem vagy túl jó képű, akkor kompenzálni kell és nagyobb elemszámmal kell tolni az ismerkedést.


A prostinak nincs értelme túl sok. Műanyag az egész, mint egy márcos meleg bontott üveg kóla nyáron. Nem oltja a szomjat, csak szomjasabb leszel. Maximum egy 30 éves szűznek, gyakorolni.

2019. jún. 15. 00:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!