Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem vagyok bátor és önbizal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok bátor és önbizalommal teli akkor sosem lesz szexben részem?

Figyelt kérdés

Kicsit félős és visszahúzódó vagyok.

Meg mindig úgy érzem hogy én kevés vagyok egy lánynak. Meg szerintem túlságosan érzelmes vagyok.

Nagyon szeretnék egy lányt akit szerethetnék, és akivel szexelhetnék:)


2019. jún. 13. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:

A lányok kiszúrják az onbizalomhianyos fiúkákat. Nincs energiajuk hogy vkit istapoljanak. Nagy dumasnak se art lenni..

Én is mindig pattintottam az ilyeneket..

Miért nincs önbizalmad? Vmi nem tetszik magadon ?

2019. jún. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pontosan
2019. jún. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kapd ossze magad. Huzzal le funkcionalis edzesre, vagy kuzdosportra. Ott majd lesz onbizalmad.
2019. jún. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz sajnos, én vagyok az élő példa erre. Ilyen r..adék az élet, ad nekünk egy k..szott Trabantot egy autóversenyre. Azzal, hogy ilyen vagyok, egyébként nem lenne különösebb bajom, csak ezzel semmire nem lehet jutni a nőket illetően. És sajnos mi is úgy vágyunk rájuk, mint a többi ember.
2019. jún. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem az első csajom 20éves koromban szedett össze egy buli után. Részegen támasztottam egy korlátot de azért megszólított.


De az isteni szerencse volt, hogy kb 10percel hamarabb mentem ki, mint ő. Ha másik irányba dülöngélek akkor sose találkozunk.


3év alatt is csak 8csajt tudtam ágyba vinni, úgyhogy kapd össze magad, mert minél idősebb leszel, annál nagyobb hátrány lesz a tapasztalatlanság és az önbizalomhiány.

2019. jún. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!