Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg társkeresőn arcképcsere,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg társkeresőn arcképcsere, mennyire "bátor" dolog ez?

Figyelt kérdés

Igen tudom furán fogalmaztam a kérdést.

Ti ismerkedéskor mennyire "könnyen" küldtök ilyen képet?

Nem tartotok arról hogy kiderül a környezetetekben a másságotok és hogy kiközösítenek?



2018. júl. 17. 00:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
en úgy szoktam hogy olyan képet küldök ami nincs fent a Facebookom és elsőnek egy olyat küldök amin az arcom meg ha pl van tetko az kitakarva, és ha úgy látom hogy normális a srác vagyis nem az a fajta aki egy beszélgetés után lelép a francba akkor annak elküldöm a normál képet takarás nélkül
2018. júl. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Hát már egy ideje van barátom, szóval nem nagyon ismerkedek most.


Egyébként meg nem nagyon izgat. Kiteszem simán bárkinek láthatóba a profilképet.


Ad 1 Nem hiszem, hogy pont a meleg társkeresők tagjai lennének azok, akik lelepleznének


Ad 2 felvállalom. Mégsem közösítenek ki... Bátorság, a szekrényben nem lehet élni.

2018. júl. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is ez a nagy para. Nem is volt sajna tali.
2018. júl. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, hasznosnak jelöltem őket zöld kézzel.

Igen, igaz hogy nem lehet szekrényben élni, bár nekem sajnos az ismerőseim java nem tolerálja a másságot, amúgy sincs sok ismerősöm, félek ha kiderülne még annyi se lenne.

2018. júl. 17. 12:30
 5/10 DominikX ***** válasza:
92%

Én mindig töltök fel képet magamról. Én elég gyávának tartom azokat a “férfiakat” akik rejtőzködnek.

21/f/p

2018. júl. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

"amúgy sincs sok ismerősöm, félek ha kiderülne még annyi se lenne."

Most úgy őszintén, szükséged van olyan ismerősökre, akik esetleg ebből problémát csinálnának? Az ilyeneket nemhogy ismerősnek nem kell nevezni, hanem még kerülni is kell őket, hadd éljenek a saját homofób világukban.


Én már nagyon régóta rakok ki magamról arcképet a profilomba, mert anélkül egyrészt sok esély nincs, másrészt úgyis az alapján választ szinte mindenki. És nálam pont ezért elvárás, hogy a másiknak is legyen kint, vagy ha nincs is, akkor automatikusan kérés nélkül küldjön. Nem szeretek zsákbamacskát játszani, volt részem benne és elég kínos, mikor közben derül ki, hogy hát a másik kinézetre egyáltalán nem vonz.

2018. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Ja és még hozzátenném, hogy egyszer se volt még belőle problémám az elmúlt majd 10 év során. Nyilván ha kis faluban lakik az ember, akkor könnyebben adódhat, de már egy 50ezres várostól felfelé sokkal kevesebb az esély.
2018. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Én még nyilvánosan is simán merek kirakni képet.

19/f

2018. júl. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy sok srácnak nehéz ez, nekem is volt ilyen korszakom, megértem, tényleg - viszont kép nélkül ismerkedni nem fogsz tudni.

Nem azt mondom hogy mindenki felszínes, de mindenki összkép alapján dönt. Ha nem is kell publikusan kirakni képet (bár az a legjobb), de első üzenettel egy “Szia” után szerintem alap dolog minimum egy képet küldeni magadról.

“Kockázat nélkül nincs szerencse” hajrá srácok! 😉

2018. júl. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
96%
Azert fontos a külső is, ezért szeretem az ismerkedés elején tisztázni, hogy bejövünk-e egymásnak vagy sem 😉
2018. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!