Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elélvezni?!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elélvezni?! Baj van a szervezetemben? 19/L

Figyelt kérdés

A barátommal másfél éve vagyunk együtt. Ő az első nekem.

Olyan fél éve kezdtük el a szexet és mindig elgondolkodtam azon, vajon milyen lehet elélvezni... Aztán kezdett leesni, hogyha ezen morfondírozok, akkor nem is éltem át. Még sohasem.Ez pedig rohamosan egyre jobban kezdett el nyomasztani.

Van, hogy remegek a végén nagyon. Lüktetek, de nem érzem azt a "fhoaj de jó" nagy kunszt érzést, amit itt sokan leírtak. De persze élvezem magát a szexet de nem jutok el a csúcsra.

Nem értem miért lehet ez, ha anyukámmal beszélek erről, ő legyint erre. Mivel ő is félév után tanulta meg hogyan kell, majd belejövök. De nem érzem, hogy bármikor is közelebb kerülnék ehhez...

A barátom önbizalma pedig kezd rámenni.. Amikor átbeszéltük ezt, mindig magát vádolja és megrökönyödve tartja gáznak a teljesítményét, annak ellenére hogy ő tapasztalt és igenis jó.

Van, hogy nem érzem a vágyat a szexre.

Ami azt illeti, sohasem masztiztam még, én saját magammal szemben kicsit kényes vagyok. Én mástól szeretnék izgalmat, nem magamtól.

Olvastam az aszexualitásról de...

Én nem akarok beletartozni. Én egészséges szexuális életre vágyom.

Kérlek segítsetek...



2019. jún. 13. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Ebben a helyzetben azt javasolnám, hogy kezd el megismerni a tested, kezdj el maszturbálni. Ha úgy átélsz orgazmust, akkor majd könnyebben elő fog jönni a barátoddal is :).
2019. jún. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Még te sem ismerted ki a saját testedet. Pedig a maszturbálás ebben sokat segítene.

Vannak olyan lányok is akiknek az orgazmus jele az megvan, de nem érzik annyira azt az érzést mint amire vártak. Nos ez mindenkinél más. Van akinél erőteljesebb, és van aki alig érzi, de attól még megvolt az orgazmus.


L

2019. jún. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Elsőnek igaza van. A lányoknak általában nem megy csak úgy. Először tanuld meg egyedül, hogy miként jutsz a csúcsra.
2019. jún. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Keress egy FÉRFI partnert, csak elszúrod az idődet a gyerekkel.
2019. jún. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

A hagyományos közösülésnél kevés nő jut el az orgazmusig.A csikló izgatása a lényeg,de csak szép lassan ellazulva ,simogatni a többi erogén zónát is.Ha a barátod nyitott erre ,és persze szeret és van türelme a szexben,akkor simán eljuttathat a csúcsra.

De nyugodtan próbáld ki te magad előszőr,amikor egyedül vagy ,lazulj el ,és simogasd magad ,vagy nézz oktató videókat,ne légy szégyenlős,magad előtt.

2019. jún. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

gyakorlatilag mindenkinek igaza van előttem, viszont azt ne mond hogy a párod igenis jó mert ahogy írtad ő az első... kihez viszonyítva jó?

Ha egy férfi tapasztalt akkor még az alkalmi eseteknél is simán elviszi a lányt.... és ugyanez fordítva... ezért megy az önbizalmára mert valahol a párod is érzi, hogy sokban rajta múlna a dolog ami igaz is... próbálj beszélni a pároddal, mikor már remegsz mond neki mit csináljon... én személy szerint például ilyenkor imádom lefogni a lányt hogy nyelvvel akarom elvinni a belső combját fogom le, ha farokkal a derekát és magamra húzom tövig, de volt aki épp azt kérte, hogy teljesen ki-be, van aki imádja a hajhúzást van aki azt imádja a pocakjába markoltam és úgy húztam magam felé, kommunikáljatok ez fontos!

2019. jún. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Egy fontos lépcső " kimaradt" nálad, hogy megismerd a saját tested működését, hogy mire hogy reagálsz, mikor, hogyan tudsz orgazmust átélni. Ha ez megvan, ahhoz igazítsátok majd a szexuális életet...de addig gyakorolja, vagy akár közösen is😀
2019. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A sex a házasságba való.nem lessz igazi ha nem a férjed az aki vel lefekszel.
2019. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sok nő csak a nyalástól tud elmenni próbáltátok már?

Mert ahogy írtad hogy nem maszturbáltál még lehet hogy azt sem hagytad neki hogy ki nyaljon

Ha felé guggolsz és ő kinyal közben simogatja a fenekedet és a testedet hátha sikerül

Nálunk ez jött be mert a barátnőm is csak a nyalástól megy el bármi más kilőve!

Ha próbáltátok akkor passz!

2019. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
198-nál untam meg számolni az ilyen kérdéseket.
2019. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!