Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sosem tudok elèlvezni szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem tudok elèlvezni szex során. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Csak magamnak ha a csiklóm izgatom hosszasan, akkor sikerül.


Partnerrel sosem, pedig volt vagy 8-10, de hiàba mondtam, irányítottam.... semmi.

A hüvelyemben nem érzem ha van benne egy farok.... :(



2019. jún. 5. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm is ilyen. Ennek tudatában elégítem ki és kész.22/f
2019. jún. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez volt a problémám! 28éves koromig vártam a csodát... utána elmentem nőgyógyászhoz és azóta van orgazmusom! 32N
2019. jún. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 2-es! Mit állapított meg a nőgyógyász, miben segített, hogy lett orgazmusod?
2019. jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
simizd szex közben a csiklód, kérd a barátod hogy nyálazza be, simizzétek együtt miközben benned van, annyi póz van :)
2019. jún. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1: ha könnyen, játszva el tudsz menni egyedül, akkor megfelelő pasi kell, aki érti a dolgát, vagy ami fontosabb, szereted és annyira el tudod engedni magad mellette, hogy nem lesz akadály


2: ha egyedül sem sikerül, akkor otthon gyakorolj, ismerd meg jobban a testedet, egészen addig, amíg játszva, könnyedén tudsz magadnak orgazmust okozni


+1, a te válaszod: ha csak nehezen, hosszan tudsz eljutni, akkor fejlesztened kell magad, gyakorolni, addig amíg nem megy jobban és könnyebben. Ebben nagyon tud segíteni egy fix kapcsolat, akibe szerelmes vagy, de kalandokkal felesleges gyakorolnod.

2019. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem találkoztál még az igazival...
2019. jún. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A felmérések szerint a nők egy jelentős hányada csak akkor élvez el szex közben, ha a csiklóját közvetlenül izgatják. Ez nem ritka. Viszont, ahogy többen is írták, vannak rá megoldások.


Az egyik, hogy szex közben magadnak izgatod. A másik, ha keresel egy pózt, amiben odadörzsölődik a csiklód a párodhoz. A gyakorlás sem rossz ötlet, amit fentebb írtak. De ha engem kérdezel a gyors/egyszerű megoldás, ha szerzel egy jó vibrátort és szex közben is használod, miközben a párod benned van. Ha két irényból is izgatnak az hatásos tud lenni.

2019. jún. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majdnem mindenki így van ezzel.
2019. jún. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A női orgazmus sokkal összetettebb, mint a pasiké. Hüvelyi úton csak a nők elenyésző hányada képes a csúcsra jutni, de nekik is vannak "kötelező" kritériumaik. Pl sokan csak megfelelő érzelmi háttérrel képesek rá.
2019. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!