Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan fiatal lány, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiatal lány, aki szereti hogy nem átlagos a testsúlya?

Figyelt kérdés

Vannak itt olyan fiatal lányok/nők, akik a mai társadalom kritika ellenére, szeretik azt, hogy ducibbak, kövérebbek, mint egyesek által “elfogadott 21. Századi etalon” nők.

Egyáltalán nem vagyok kíváncsi az egészségügyi problémákkal érvelő emberekre. Mindenki had döntse el saját maga, hogy éli az életet.


Normális választ adóktól egy kort had kérjek.



2019. jún. 13. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Én eléggé kövérebb vagyok, ami három négy éve nem zavart viszont az utóbbi két évben nagyon visszataszítónak látom magam:/

Most jelenleg a fogyással szenvedek viszont bevallom gyenge vagyok mert egy csomoszor nem tudom betartani. :/

Szóval az önbizalmam romokban.

De volt amikor így éreztem jól magam.

2019. jún. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Annak ellenére, hogy ducibb vagyok semmi hátrányom nem származott belőle.

Tervezek ezen változtatni, edzeni, mint ahogy régebben. Nem sovány szeretnék lenni hanem fitt.

Bár szerencsére én abba a kategóriába tartozom, akinek feszes a feneke nem vagyok narancsbőrös stb.

És a sportot is ugyanúgy bírom mint a véknyabbak, sőt... 2000es futásnál leelőzök pár karcsúbb embert is.

150kg-mal szoktam amúgy lábtolózni, így erősebb a lábam.

Én úgy gondolom, hogy mindenkinek saját magának kell megfelelnie, ha valaki jól érzi magát a bőrében, és elfogadja magát akkor más is el fogja fogadni. Ha magadat nem tiszteled, más sem fog tisztelni.

Viszont az egészség tényleg fontos, lehet most még nem érezzük, de öreg korunkra simán származhat ebből bajunk, ezért időben el kell kezdeni.

És ha már a szex témához írtad, akkor elárulom, hogy a szex sem fárasztóbb , mint egy kevésbé ducibb embernek.

2019. jún. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy 20/L utolsó voltam.
2019. jún. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem 30N
2019. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Teltebb, kerekebb vagyok és imádom így a testem.

17/L

2019. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit én is szeretnék leadni, de nem feltétlen óhajtok vékony lenni. Elfogadtam; hogy nádszál sosem leszek, de fittebb igen.

Nem szabadna, hogy a mérlegen látott szám határozza meg azt, hogy ki mennyit ér. :D


Esküszöm hiába vékony valaki... ha nincs jó kisugárzása. Ashley Graham szerintem sok Victoria Secret modellt leköröz.


20L

2019. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok ^^
2020. nov. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!