Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes próbálkozni társkeresőn?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OroszHana kérdése:

Érdemes próbálkozni társkeresőn?

Figyelt kérdés
Érdemes netes társkeresőn próbálkozni 23 éves lány vagyok, kissé nagyobb darab ( kövér) e miatt kicsit félek személyesen sajnos. Mi javasoltok? Oldalt ismerték?
2019. jún. 14. 03:18
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Persze. Egy társkeresőn egy fej nélküli véres torzót is megdugnának, nem maradsz fax nélkül te sem.
2019. jún. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez ugye a szexuális kategória, ez azt jelenti hogy ilyen kapcsolatot keresel? vagy komolyabbat? Nézd szerintem az őszinteség ami kifizetődő, sok reményt nem érdemes fűzni a társkereső oldalakhoz én feltöltöm a képeim úgy ahogy vagyok mondjuk én egyenlőre nem komolyát keresek de mivel fogalmazzunk úgy hogy "más" vagyok mint az átlag ezért sokan idegenkednek tőlem.. Ha valaki elfogad úgy ahogy vagy és főleg te elfogadod úgy magad ahogy vagy akkor bármi összejöhet, nehéz dolog ez a testalkati kérdés mert én pl sosem mondok hogy nem jönnék össze egy nagyob darabb lánnyal de az sokat számít hogy ő azért nagyobb darab mert nem figyel oda az étrendjére és a mozgására vagy más rajta kívül álló oka van..
2019. jún. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen esetben azert erdemesebb a neten ismerkedni,mert sok ember szemelyesen, eselyt sem ad a masiknak,hogy megismerje egybol a kulso alapjan dont,tetszik vagy nem tetszik.

Persze hazudni sose hazudj magadrol,mert abbol rengeteg kellemetlenseg adodhat.

2019. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akár szép akár ronda valaki, a neten ismerkedni nem könnyű. Ritkán találkozik a kereslet-kínálat. Azt mondják azért a lányok több levelet kapnak. Én nő vagyok, 10 éve a neten ismertem meg a férjemet. Kaptam elég sok levelet, nem is azzal volt a baj, de amikor elkezdtünk beszélgetni, hamar kiderült, hogy egy bunkó. Vagy el sem jött a randira, vagy eljött, de kb. 5 perc után azt sem tudtam hova meneküljek. Vagy ha meg nekem tetszett volna, én nem tetszettem neki. Ritka a kölcsönös szimpátia. Én 2 évig randizgattam, a végén már tényleg csak azért, mert unatkoztam, de sok reményt nem fűztem hozzá. Amúgy szexre biztos találsz, komolyat már nehezebb.
2019. jún. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!