Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha béna vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha béna vagyok a szexben és eddig egy lányt sem tudtam kielégíteni?

Figyelt kérdés

Nagyon szar érzés, nem érzem magam férfinak emiatt. Sőt volt egyszer egy lány aki azt írta szex után, hogy én nem értek a nőkhöz. Tényleg béna vagyok a szexben, mert nem sok lehetőségem volt eddig. De nem tudok tapasztalatot szerezni mert nincs kivel szexelnem.

Ha lesz valaha barátnőm akivel igazán fogjuk egymást szeretni, ő ugye nem fog egyből emiatt dobni? Gondolom egy idő után bele lehet jönni a szexbe, ugye?


2019. jún. 14. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki volt kezdo. Sokan elfelejtik honnan indultak.


22L

2019. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó igen, csak az a baj hogy én is annyi idős vagyok mint te:( Ennyi idősen már ciki.
2019. jún. 14. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
bár a szex a legcélravezetőbb formája hogy fejlődj nem csak abból lehet tanulni ne légy korlátolt fejben találd fel magad.
2019. jún. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A jó szex nem a tapasztalaton múlik, hanem a kommunikáción.

Ha nem kommunikáltok sose leszel jó, hiszen nem fogod tudni mit csinálsz rosszul ill. mi jó az adott lánynak.

2019. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez már a lúzerség alacsonyabb foka. A szüzeket sajnáljuk, ha már voltál nővel, dőlj hátra, és örülj neki. Főleg, ha többel voltál, mint 1, akkor már én is irigyellek, mert még csak eggyel voltam.


28F

2019. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztaltabb csajjal kell kezdeni.De egy normális csaj elmondja,irányít mi a jó neki!Ne csüggedj!
2019. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!