Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti láttatok már élőben szeretk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti láttatok már élőben szeretkező párt?

Figyelt kérdés

Hogy és hol történt?

Milyen hatással volt rád?

Ismerted őket?


2019. jún. 14. 22:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Még nem. Inkább az izgatna, h milyen érzés lehet ha engem néznének szex közben.


L

2019. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem láttam.
2019. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma délután jutott eszembe a kérdés, hogy milyen lehet élőben látni a párt és nem képen, filmen? Mennyire lehet más hatással az emberre?

Én még nem láttam, csak hallottam, egy osmerősömnél aludtam és a másik ágyban a sötétben akcioba lépett a párocska mert azt hitték, mások alszanak.De nem volt nagy szám, mert takarta őket a paplan, elég sötét is volt és nem voltak nagyon hangosak.Nyilván rendesen látni és hallani őket egész más.

2019. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen kollegiumi evek alatt a mellettem levo agyban szexelt a lakotarsam a pasijaval.


Vagy azt gondoltak hogy alszom vagy nem erdekelte oket.

Nem voltak hangosak, engem meg nem zavart.

A szex is egy termeszetes dolog :)

2019. jún. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretkező párt még nem, de egyszer éjjel a parkban, a bokroknál láttam olyat, hogy egy srác szopatott egy csajt.... :D
2019. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen! És fotóztam is őket a kérésükre! f.
2019. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

2009, eltés gólyatábor. Sétálok a lakrészek között, és egy járdán a füvön vagy bokornál, már nem is tudom, hirtelen ujjaz egy nőt a pali, miközben smárolnak. A csajon miniszoknya volt, így gyorsan be lehetett nyúlni. Kissé részeg voltam, el se hittem mi van, de mint egy perverz kukkoló, nem álltam meg nézelődni, mentem tovább, mintha semmi sem lett volna. Hátra se mertem nézni. Az érdekessége, hogy viszonylag világos is volt valami lámpa miatt, és egyáltalán nem elhagyatott terület volt, nem zárom ki, hogy akkor mások is mászkáltak arra. Ha túlzásba esek, azt mondom, mindenki szeme láttára csinálták.

Hatás? Irigység. Talán nekem is jutott volna egy nő, de nem volt túl szép, meg ugye a következő 5 évben (pont gólyatábor után 5 évvel (-2 hónappal) egy vonaton utaztunk, de csak köszöntünk, és az 5 év alatt se nagyon beszéltünk) együtt tanultuk volna (ugyanazon a szakon), ezért nem nagyon törtem a fejem, hogy mi legyen, nem közelítettem meg. Utólag belegondolva hiba volt.

Nem ismertem őket. Átlag pár, az arcuk nem is látszódott, lehet, hogy ők is erre játszottak.

2019. jún. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Apuékat láttam a nyitott hálószoba ajtón át, meg bratyómat ahogy a fürdőkádban dugta a csaját..
2019. jún. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
A szomszéd lakásban láttam ilyet. Elég hangosak voltak, kimentem az erkélyre, olyan egybe erkély volt, csak deszkákkal el volt választva. Átnéztem és láttam elég sokmindent
2019. jún. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És milyen hatással volt rátok? (már aki nem írta meg?)

2019. jún. 14. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!