Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell kielégíteni egy pasit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell kielégíteni egy pasit?

Figyelt kérdés

*szex nélkül

Szeretném ha a jelenlegi barátommal arra kerül majd a sor hogy pettingelünk, akkor minél jobb élményt okozhassak neki.

Olyanokra vagyok kiváncsi hogy ki mit szeret (például mellbimbótokat szeretitek-e?) hol kell puszilgatni, simogatni, esetleg orál közben örülne-e ha rátérnék a heréjére, gátjára,fenekére, és ehhez hasonló, írjátok le a véleményeteket korral kérlek:)

Lányok válaszát is szívesen várom.



2019. jún. 15. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mellbimbó here nálam tabu. Nem rádiógomb az, hogy csavargassa.


Fenekemet szeretem ha fogdossa, meg csókolgatja a combom/hasam pl


... de beszéljetek róla ő mit szeret. Mi honnan tudnánk?

2019. jún. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyel én onna tudtam eddig minden férfinál, hogy mit szeret hogy kinyitottam a számat és megkérdeztem. Te is így fogod ezt csak megtudni. Több fiúval voltam és mindegyik mást szeretett, más gyorsasággal. 18L
2019. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyilván fogink beszélgetni ilyesmiről ha eljön az idő, de addig is szeretném hogy legyen valami általános fogalmam a témáról.
2019. jún. 15. 14:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben általánosság, mindenki mást szeret.
2019. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xKakashix ***** válasza:
100%

mindenki mást szeret igen..

a nyak rész nálam elég érzékeny, beindulok tőle ha csókolgatják, nyalják, enyhén harapdálják

here szopogatás, nyalás is bejön ha jól csinálják és közben kézzel kényeztetik a farkam, nagyon kellemes tud lenni

fenék az nálam tabu.. ha rámarkolnak az még oké, de puszi harapás stb.. az no no

2019. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xKakashix ***** válasza:
100%
ja és 24/F
2019. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!