Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az a tabu nélküli szex mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a tabu nélküli szex mit jelent milyen érzés lánynak fiúnak kinek hány évesen volt ilyen szexe?

Figyelt kérdés
2019. jún. 17. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez csak annyit tesz, hogy bármilyen vágyadat meg tudod élni a másikkal.
2019. jún. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
El tudod mondani szégyenérzet nélkül..
2019. jún. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Volt több is,25 évesen először,a legjobb érzés.

Szeretem a lány minden kívánságát teljesiteni most is ilyet keresek.39F

2019. jún. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Házasság után, sötét szobában, ágyban, takaró alatt, pizsamában, kizárólag misszionárius pózban, a lehető leggyorsabban süljön el a férfi, a nő pedig meg se moccanjon és maximum fájdalmat érezhet......


..na ennek az ellentéte .

2019. jún. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, először 18 éves koromban volt egy párom 3 évig akivel minden vágyunkat ki tudtuk együtt élni, mindenről tudtunk beszélni a témában és elég vad dolgokat is átéltünk együtt. Aztán a férjem akit 22 évesen ismertem meg, 10 éve együtt vagyunk és a szexuális életünk még mindig fantasztikus 2 gyerek után is. Nincsenek tabuk a hálószobánkban, legyen szó bármiről, bármilyen mocskos ötletről, kipróbáljuk. Én mindenben benne vagyok csak ki kell hozni belőlem, eddig 2 ilyen pasit találtam pedig közel 30-cal volt dolgom.
2019. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos 30+osan találtam olyan nőt akivel kicsit átelhettem és ez volt az egyik legjobb időszak!

Olyanokba volt rèszem ami pár fétisem is volt bár nem minden !

2019. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igazán tabuk nélkül akkor kezdtem el szexelni, mikor a párommal úgy 2-3 éve együtt voltunk és már annyira komoly és stabil volt a kapcsolatunk, hogy megnyíltunk egymás előtt és bevallottunk minden szexuális vágyat. Tuti most is van olyan, amiről nem tudok, mert egyszerűen nem akarsz bevallani minden mocskosat.


Azt el tudom képzelni, hogy találsz egy olyan szex barátot, aki szintén nagyon nyitott extrémek felé, sőt azért is jártok össze, mert kiderítettétek egymásról, hogy vannak vágyaitok és ezeket meg akarjátok élni anélkül, hogy szerelmet kockáztattok, de ehhez neked nyíltnak és szex terén nagyon tapasztaltnak kell lenned

2019. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!