Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj ha nem szeretek puncit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem szeretek puncit nyalni, és csak a szex érdekel?

Figyelt kérdés
Valahogy nem érzek mindig kényeztetést a punci nyalásra, inkább egy jó hosszas szex az ami kell nekem.Csak tudom hogy egy két lány nem örül annak, ha nem nyalom ki őket szex előtt. Még az újjazás oké, de nyalni nem akarok, ez miért baj?
2019. jún. 17. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen barátnőm, nem szereti a nyalást de cserébe szopni sem szokott. Valamit valamiért.
2019. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert azt az érzetet kelteheted benne, hogy undorodsz tőle. Aztán majd cserébe ő se fog sophni és ezzel szépen el is laposodik a szexuális életetek.
2019. jún. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ez jogos, de ha így működik akkor nem igénylem a szopását.
2019. jún. 17. 22:49
 4/7 anonim ***** válasza:
A nők többsége szereti a nyalást. Én el sem tudnám képzelni nélküle a szexet. Olyan férfi, aki ezt nem teszi meg nekem, nem sokáig maradhat mellettem. Cserébe én is bármit megteszek...
2019. jún. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kelletlenül és szarul nyalnál akkor inkább ne is csináld. Jobb mint 10 percig a plafont bámulni és azon morfondírozni mi lesz a holnapi ebéd, mikor vigyem le a kutyát, milyen színűt mossak mert annyira béna vagy, hogy a halálba unom magam. 🤷‍♀️
2019. jún. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen baj. Mert önző vagy. Gondolom te elvárid a hosszan rávezetést a szexhez, de te az ujjadat azaz a nyelvedet sem mozdítod ezért.


L

2019. jún. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha nem szeretnéd a csokit vagy a fagyit. Létezik a jelenség és vagy baj vagy nem, nem vagyunk egyformák. Azért kicsit jobb mintha homár lennél. :D
2019. jún. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!