Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes azért dugatni magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes azért dugatni magam hogy tovàbbra is legyen baràtnöm?

Figyelt kérdés
Én soha senkinek nem tetszettem aztan egyszer csak nyomult ram egy egesz helyes csaj egy szorakozohelyen. Nagyon nyomult nem ertettem miert. Aztan osszejottunk kiderult full perverz. Ezert szinte mar mindegy neki csak valakin muvelhesse ezeket amit atlag ferfi nem enged. Szoval megszokott dugni engem felcsatolhstossal szeret uralkodni rajtam szeret megalazni, megtorni. De ezt nem minden alkalommal. Tobb a sima szex mint a perverz. Viszont a perverz az rendesen szornyu. Iszonyu mikor megdug a tobbi meg elmegy. Nem is ertem kinek jo ez nekem nem. De legalabb van baratnom es a sima szex az isteni szokott lenni, de kell ezt is csinalni neha. Dobjam?? Viszont akkor nem lesz csajom. Szuzessegem is ö vette el. Aztan mikor magaba bolonditott jottek a perverz dolgok. Szerintem ö kicsit beteg.

2019. jún. 17. 17:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Én megtartanám a csajt :D
2019. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
Mit meg nem adnék egy ilyen lányért😄
2019. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Van egy kényelmes papucsa!
2019. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Ez hülyeség.

Ha nem akarod: vagy beszéld meg vele, vagy keress mást.

2019. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem szóltál mar neki a legelején hogy te nem szeretned, neked nem jo?
2019. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Komolyan?? Pedig semmi jo nincs ezekben a perverz dolgokban. Ha ezeket nem akarnà csinàlni akkor àlom nö lenne szàmomra.
2019. jún. 17. 17:18
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

cumi.. amúgy le is cumiztat?:D

egyébként szerintem menő lehet pucsítani neki:) tuti kipróbálnám, mondjuk tuti szenvednék tőle, de izgatna is..

hát na.

2019. jún. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mert akkor lehet kidob es keres mast. En meg mar orultem hogy van baratnom meg legalab rendes szex is.
2019. jún. 17. 17:19
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Ezt te szexnek nevezed?😂 nem is dugod meg őt...
2019. jún. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Én abban a pillanatban otthagytam volna, mikor először felvette a felcsatolhatóst :D Döntsd el mennyire éri ez meg neked, vannak más lányok is ám.
2019. jún. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!